با همکاری شرکت‌های سرمایه‌گذاری انجام می‌شود/

راه‌اندازی هاب لجستیک در منطقه ویژه اقتصادی سهلان

1399/05/26 - 11:52 - کد خبر: 25230 نسخه چاپی

نصر: راه‌اندازی هاب لجستیک در منطقه ویژه اقتصادی سهلان در نشستی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا، مدیرعامل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران و جمعی از مدیران این حوزه بررسی شد.

به گزارش نصر، علی جهانگیری، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی در این نشست که در محل شرکت آتیه صبا تشکیل شد، با اشاره به زیرساخت‌های موجود در استان، بر امتیازات منطقه ویژه اقتصادی سهلان و اهمیت راه‌اندازی هاب لجستیک در این منطقه تأکید کرد.
سیدعلیرضا عظیمی‌پور، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا هم با تشریح سیاست‌های سرمایه‌گذاری در صندوق بازنشستگی کشوری و شرکت آتیه صبا، از پیشنهاد استان آذربایجان شرقی مبنی بر راه‌اندازی هاب لجستیک در منطقه ویژه اقتصادی سهلان استقبال کرد.
محمدرضا اسدی، مدیرعامل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران نیز با اشاره به ظرفیت‌های منطقه ویژه اقتصادی سهلان و اهمیت حوزه لجستیک، آمادگی این شرکت را برای همکاری در جهت راه‌اندازی هاب لجستیک اعلام کرد.
حمید همدانی، مدیر عامل شرکت توسعه مهندسی ایرانیان نیز ویژگی‌های طرح هاب لجستیک منطقه ویژه اقتصادی سهلان را تشریح کرد.
به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، در این جلسه مقرر شد کمیته‌ای تخصصی به منظور بررسی این طرح و چگونگی اجرای آن تشکیل شود.
انتهای پیام/
 راه‌اندازی هاب لجستیک در منطقه ویژه اقتصادی سهلان خبرگزاری ایسنا


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار