از سوی معاون سیاسی امنیتی استانداری آذربایجان شرقی مطرح کرد:

دلیل جابجایی فرمانداران در آذربایجان شرقی اعلام شد

1399/05/26 - 07:41 - کد خبر: 25205 نسخه چاپی

نصر: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: تغییر و جابجایی فرمانداران استان با هدف انتقال تجربیات و نشاط و پویایی بیشتر در اداره امور شهرستان‌ها و تقویت روند توسعه استان انجام می‌شود.

به گزارش نصر، علیار راستگو، روز شنبه در گفت‌ و گو با خبرنگاران با بیان اینکه سیاست وزارت کشور، انتخات فرمانداران از میان همکاران زبده و متخصص این وزارتخانه است، افزود: جابجایی تعدادی از فرمانداران استان در هفته‌های اخیر بر اساس ارزیابی‌های مشخص و با هدف خدمت‌رسانی بهتر به مردم انجام می‌شود.
وی با بیان اینکه برخی از فرمانداران استان بازنشسته شده اند و دوره چهار ساله برخی نیز به اتمام رسیده است، اظهار داشت: از فرمانداران موفق شهرستان‌ها در دیگر شهرها بویژه شهرهای بزرگ استفاده شده است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: به دلیل آشنایی و تسلط همکاران وزارت کشور بر قوانین و مقررات و نحوه اداره امور اجرایی، این سیاست موجب تسهیل و تسریع در روند خدمت‌رسانی به مردم و اداره امور شهرستان‌ها می شود.
راستگو، ادامه داد: جابجایی فرمانداران، موجب انتقال تجربه های موفق و هم‌افزایی بیشتر در راستای استفاده بهتر از ظرفیت‌های منطقه‌ای و محلی شده است که در شرایط خاص فعلی می‌تواند در تقویت روند توسعه استان موثر باشد.
وی با بیان اینکه تغییرات مدیریتی لازمه انگیزش کارکنان و پیشرفت دستگاه‌های اجرایی است، یادآوری کرد: با توجه به شرایط خاص کشور از هر فرصت و امکانی برای خدمت به مردم و کاستن از مشکلات آنها استفاده خواهد شد.
در روزهای گذشته فرمانداران اهر و کلیبر و پیش از آن نیز فرمانداران مراغه، ملکان، ورزقان، چاراویماق، سراب، آذرشهر و بستان آباد از سوی استانداری آذربایجان شرقی جابجا شده اند که با انتقاداتی در فضای مجازی روبرو شده است. 
انتهای پیام/
دلیل جابجایی فرمانداران در آذربایجان شرقی اعلام شد خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار