وزیر فرهنگ؛

تعداد خبرنگاران بیمه‌شده تا سه برابر افزایش یافته است

1399/05/25 - 12:38 - کد خبر: 25173 نسخه چاپی

نصر: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، بیمه کردن خبرنگاران را نیازمند تامین منابع لازم دانست و گفت: تعداد خبرنگارانی که از مزایای صندوق اعتباری هنر بهره‌مند شدند نسبت به گذشته دو تا سه برابر افزایش یافته است.

به گزارش نصر، سید عباس صالحی تعداد بیمه‌شدگان تحت پوشش صندوق اعتباری هنر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را بیش از ۴۲ هزار نفر اعلام کرد و اظهار داشت: اصحاب رسانه و خبرنگاران بخشی از این ۴۲ هزار نفر را تشکیل می‌دهند و از خدمات صندوق اعتباری هنر بهره‌مند هستند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: تاکید داشتیم که بنگاه‌ها و رسانه‌ها وظیفه خود را در قبال بیمه خبرنگاران انجام دهند و همچنین تعداد خبرنگارانی که در ۲ تا سه سال گذشته از مزایای صندوق اعتباری هنر بهره‌مند شدند نسبت به گذشته ۲ تا سه برابر افزایش یافت.
صالحی، بیمه کردن خبرنگاران را نیازمند تامین منابع لازم دانست و ادامه داد: بیمه‌ کردن خبرنگاران مستلزم تامین منابعی است که دست ما را خارج از بیمه بنگاه‌ها برای تحقق بیمه آنها باز کند و امیدواریم منابع مورد نظر حاصل شود تا مانند گذشته بتوان نسبت به ارائه خدمات صندوق اعتباری هنر به خبرنگاران اقدام کرد.
انتهای پیام/
تعداد خبرنگاران بیمه‌شده تا سه برابر افزایش یافته است خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار