اجرای طرح ملی ارتقای خوابگاه های دولتی با حمایت خیرین در دانشگاه تبریز

1399/05/20 - 09:51 - کد خبر: 24834 نسخه چاپی

نصر: معاون دانشجویی دانشگاه تبریز از اجرای طرح ملی ارتقای خوابگاه های دولتی با حمایت خیرین در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش نصر، امامعلیپور در این باره اظهار داشت: بر اساس طرح ملی ارتقای خوابگاه های دولتی در صندوق رفاه، مبنی بر ارتقای خوابگاه های رتبه چهار و پنج با مشارکت ۳۰ درصد دانشگاه، ۳۰ درصد خیرین و ۴۰ درصد صندوق رفاه دانشجویان، با پیگیری های مسوولان دانشگاه و به خصوص رییس دانشگاه دو بلوک چهار و دو از خوابگاه شهدا ویژه خواهران مشمول این طرح قرار گرفته است.
وی در ادامه با بیان اینکه هزینه اجرای این طرح بالغ بر ۱۶ میلیارد ریال برآورد شده است که طی چهار ماه بعد از اجرای تفاهم نامه اجرایی خواهد شد تصریح کرد: خیّر مشارکت کننده برای خوابگاه های دانشگاه تبریز حاج کاظم قلمچی است که سهم وی در این طرح حدود ۵ میلیارد ریال است.
معاون دانشجویی دانشگاه تبریز از سایر خیرین استان نیز خواست در ارتقا و ایجاد خوابگاه های دانشجویی مخصوصا خوابگاه متاهلین و خوابگاه دانشجویان غیر ایرانی و توسعه خوابگاه دختران، دانشگاه تبریز را حمایت نمایند تا اینکه دانشجویان در کمال آرامش و امکانات مناسب به تحصیل بپردازند.
به گفته وی، دانشگاه تبریز در حال حاضر با ظرفیت حدود ۵۵۰۰ تخت، به صد در صد دانشجویان واجد شرایط در سه مجتمع خوابگاهی فجر، شهدا و ولی عصر عج خوابگاه واگذار می کند و با تکمیل خوابگاه متاهلین خاوران، ۱۲۰ خانواده دانشجویی به این ظرفیت اضافه خواهد شد.
انتهای پیام/
اجرای طرح ملی ارتقای خوابگاه های دولتی با حمایت خیرین در دانشگاه تبریز نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار