با امضای تفاهم‌نامه میان اداره کل پست و اداره کل امور زنان و خانواده استانداری؛

فروشگاه مجازی تولیدات زنان سرپرست خانوار آذربایجان شرقی دایر می‌شود

1399/05/16 - 12:03 - کد خبر: 24659 نسخه چاپی

نصر: با امضای تفاهم نامه‌ای میان اداره کل پست و اداره کل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی فروشگاه تولیدات زنان سرپرست خانوار به صورت مجازی دایر می‌شود.

به گزارش نصر، مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی در این رابطه گفت: این طرح برای حمایت از معیشت زنان سرپرست خانوار اجرا می‌شود و به صورت رایگان، خدمات بازاریابی و فروش را به آن‌ها ارائه می‌دهد.
رقیه صادق زاده افزود: برای اولین بار در سطح کشور این طرح عملیاتی شده و بانوان متقاضی دریافت امکانات فروش آنلاین، آموزش‌های لازم را دریافت کرده اند و می‌توانند صفحات خود را در سامانه بازار الکترونیکی شرکت پست مدیریت کنند.
به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان‌شرقی، مدیر کل پست استان نیز گفت: سایت ebazar.post.ir که خدمات فروش آنلاین را ارائه می‌دهد، بخش ویژه‌ای برای بانوان سرپرست خانوار نیز اختصاص داده است.
محمد پوربزرگ ادامه داد: بانوان سرپرست خانوار می‌توانند با ایجاد غرفه‌هایی، محصولات خود را معرفی کنند و خریداران نیز از سراسر کشور با مراجعه به این فضا و دریافت اطلاعات کامل کالاها، امکان ثبت سفارش و دریافت از طریق پست را دارند.
انتهای پیام/
 فروشگاه مجازی تولیدات زنان سرپرست خانوار آذربایجان شرقی دایر می‌شود خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار