مدیر خانه مطبوعات مطبوعات استان؛

برگزیدگان رویداد رسانه‌ای آذربایجان‌شرقی «تب‌ریز» معرفی و تجلیل می شوند

1399/05/15 - 16:18 - کد خبر: 24626 نسخه چاپی

نصر: مدیر خانه مطبوعات مطبوعات آذربایجان شرقی گفت: داوری آثار رسیده به رویداد رسانه‌ای آذربایجان شرقی(تب‌ریز) به پایان رسیده و در آستانه روز خبرنگار از آثار برگزیده تجلیل خواهد شد.

به گزارش نصر، «مرتضی شفیعی» اظهار داشت: پس از انتشار فراخوان رویداد رسانه‌ای آذربایجان شرقی(تب‌ریز)، شاهد استقبال گسترده اصحاب رسانه استان بودیم که بیش از 300 اثر با موضوع رویداد و در محورهای تعریف شده به دبیرخانه واصل شد.
مدیر خانه مطبوعات مطبوعات آذربایجان شرقی ادامه داد: آثار رسیده در بخش های گزارش، یادداشت و مقاله، مصاحبه – گفتگو، گزارش تصویری و عکس خبری، تیتر، اینفوگرافیک و چند رسانه‌ای بوده که بیشترین آثار مربوط به بخش مصاحبه و گزارش بوده است.
 
 
وی با بیان این‌که داوری آثار رسیده به رویداد رسانه‌ای آذربایجان شرقی(تب‌ریز) به پایان رسیده و در آستانه روز خبرنگار از آثار برگزیده تجلیل خواهد شد، گفت: قرار است همزمان با این مراسم از کادر درمانی استان نیز به دلیل مجاهدت در عرصه مقابله با ویروس کرونا تجلیل بعمل آید.
دبیر اجرایی رویداد رسانه‌ای آذربایجان شرقی افزود: داوری آثار رسیده بر عهده آقایان فرهاد باغشمال، صابر قاضی، حامد عاطفی‌فر و نقی فرشباف بوده که همگی از فعالان برجسته رسانه ای استان و تحصیل‌کرده در عرصه رسانه و ارتباطات هستند.
شفیعی ادامه داد: کرونا؛ امید بخشی و آگاهی بخشی در جامعه، فرهنگ سازی بهداشت فردی و اجتماعی، تبیین جانشفانی کادر بهداشتی و درمانی استان، اقدامات گروه‌های جهادی و ستاد مقابله با کرونا در استان، پاسخ به شایعات دوران مقابله با کرونا ، دوران پساکرونا و راهکارهای تحقق شعار سال(جهش تولید) محورهای این رویداد رسانه ای بوده است.
گفتنی است، "رویداد رسانه‌ای آذربایجان شرقی" با عنوان «تب‌ریز» به همت خانه مطبوعات و رسانه‌های استان آذربایجان شرقی و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار می شود.
انتهای پیام/
برگزیدگان رویداد رسانه‌ای آذربایجان‌شرقی «تب‌ریز» معرفی و تجلیل می شوند نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار