مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری خبر داد:

تایید افزایش ۳۱ درصدی کرایه تاکسی در تبریز

1399/05/09 - 14:04 - کد خبر: 24218 نسخه چاپی

نصر: مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز از تائید طرح افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها به میزان ۳۱ درصد توسط فرمانداری تبریز خبر داد.

به گزارش نصر، سعید بشیریان در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به افزایش ۳۱ درصدی نرخ کرایه تاکسی نسبت به سال ۹۸ اظهار کرد: با پیگیری‌های شورای شهر تبریز این طرح به تائید فرمانداری رسیده و به شورا نیز ابلاغ شده است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود از الکترونیکی شدن خدمات این سازمان برای رانندگان خبر داد و گفت: در راستای کاهش مراجعات فیزیکی و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و صرفه جویی در زمان، رانندگان حداکثر تا پایان مردادماه می‌توانند جهت پرداخت حق عضویت، دریافت کارت شهری و... از طریق دفاتر پیشخوان و به صورت الکترونیکی خدمات دریافت کنند.
وی یادآور شد: این خدمات در مرحله نخست از طریق دفاتر پیشخوان ارائه خواهد شد و پس از آن با فراهم شدن زیرساخت‌ها، رانندگان می‌توانند از طریق تلفن‌های هوشمند خود این اقدامات را انجام دهند.
به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، بشیریان در خاتمه خاطرنشان کرد: شهروندان تبریزی در هنگام مشاهده هر گونه قصور و مواردی از سوی رانندگان، با مراجعه به سازمان تاکسیرانی و یا از طریق شماره تلفن ۳۴۷۶۰۲۹۹ این موارد را اطلاع رسانی و پیگیری کنند.
انتهای پیام/
 تایید افزایش ۳۱ درصدی کرایه تاکسی در تبریز خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار