مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان؛

آزمون ورودی مدارس سمپاد (استعدادهای درخشان)، نهم و دهم مردادماه 99 برگزار می‌شود

1399/05/07 - 15:45 - کد خبر: 24109 نسخه چاپی

نصر: مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان از برگزاری آزمون ورودی مدارس سمپاد (استعدادهای درخشان) در روزهای نهم و دهم مردادماه 99 خبر داد.

به گزارش نصر، احمد اسکندری نسب ضمن اعلام این خبر افزود: آزمون ورودی پایه هفتم روز پنجشنبه نهم مرداد ماه 99 از ساعت 9 صبح، در محل حوزه‌های از پیش تعیین‌ شده و آزمون ورودی پایه دهم، روز جمعه دهم مرداد ماه 99 از ساعت 9 صبح و در محل حوزه‌هایی که در کارت‌های ورود به جلسه تعیین‌شده است، برگزار می‌شود.
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان خاطرنشان کرد: کارت‌های ورود به جلسه‌ای که برای 27 تیرماه صادر شده بود برای این آزمون نیز معتبر است و به‌جز تاریخ برگزاری، بقیه موارد آن قابل استناد است، لذا خانواده‌های گرامی نیازی به چاپ مجدد کارت ورود به جلسه ندارند.
اسکندری نسب گفت: از خانواده‌های عزیز درخواست می شود نسبت به رعایت نکات بهداشتی برای پیشگیری از سرایت ویروس کوید 19، اهتمام جدی داشته باشند و از ازدحام مقابل حوزه‌های آزمون پرهیز کنند.
انتهای پیام/
آزمون ورودی مدارس سمپاد (استعدادهای درخشان)، نهم و دهم مردادماه 99 برگزار می‌شود نصر

ثبت نظر

نمایش 1 نظر

پاسخ   کاظمی   سال پیش  

با عرض سلام از مسولین محترم تقاضا دارم تا کمی با بررسی بیشتر برنامه ریزی کنند تا این امتحان ورودی یک سال عقب بیفته و از پایه هفتم این امتحان گرفته بشه در شرایط متفاوت باید نسبت به موقعیت تصمیم گرفت .باتشکر
پژوهشیار