مربی تیم فوتبال تراکتور؛

دنبال تحقق خواسته هواداران‌مان که کسب سه‌امتیاز است، هستیم

1399/05/01 - 16:36 - کد خبر: 23774 نسخه چاپی

نصر: مربی تیم فوتبال تراکتور گفت: هدفگذاری این باشگاه بزرگ، نایب قهرمانی و کسب حداکثر امتیازات از تمام بازی هاست.

به گزارش نصر، "مصطفی صداقت" در نشست خبری قبل از بازی مقابل شهرخودرو اظهار کرد: تراکتور از شرایط خوبی برخوردار است و در بازی قبلی توانستیم رقیب مستقیم خودمان را در تبریز شکست دهیم و سه امتیاز مهمی کسب کنیم.

وی افزود: هم از نظر تمرینی و هم از نظر روحی و روانی، در شرایط خوبی قرار داریم و آماده بازی مقابل شهرخودرو هستیم.

وی درخصوص حضورش در تراکتور گفت: آقای الهامی از نیم فصل به دنبال حضور من در تراکتور بودند و بعد از اتفاقاتی که در تیم شهرخودرو افتاد و پس از استعفای آقای سرآسیایی، از نظر اخلاقی درست نبود که در این تیم بمانم و به همین دلیل، از این تیم جدا شدم.

صداقت خاطرنشان کرد: شرایط تراکتور در حال حاضر بسیار خوب است و هدفگذاری این باشگاه بزرگ، نایب قهرمانی و کسب حداکثر امتیازات از تمام بازی هاست.

مربی تراکتور ادامه داد: فردا با تیم خوب شهرخودرو که تمام حرکاتشان روی زمین است، بازی داریم و می دانیم که بازی سختی پیش رویمان است؛ اما ما هم تراکتوریم و خیل عظیم هوادارانمان، توقع زیاد و بجایی از ما دارند و ما هم باید بتوانیم انتظارات آنان را با بازی خوبمان در زمین و در رتبه بندی پایان فصل جدول، برآورده کنیم.

وی افزود: مطمئنا فردا از نظر فنی بازی خوبی انجام خواهد شد و دوست داشتیم  تماشاگران که روح و طراوت فوتبال هستند، در ورزشگاه حضور داشتند و امیدوارم با کسب سه امتیاز بازی، دل هواداران تراکتور را شاد کنیم.
انتهای پیام/
دنبال تحقق خواسته هواداران‌مان که کسب سه‌امتیاز است، هستیم نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار