استاندار آذربایجان‌غربی؛

دو هزار واحد مسکونی برای محرومان آذربایجان‌غربی احداث می‌شود

1399/04/31 - 14:03 - کد خبر: 23690 نسخه چاپی

نصر: استاندار آذربایجان‌غربی گفت: مقدمات احداث دو هزار واحد مسکونی محرومان این استان با مشارکت کمیته امداد و سازمان برنامه و بودجه فراهم شده و عملیات احداث آنها به زودی آغاز می‌شود.

به گزارش نصر، محمد مهدی شهریاری روز سه‌شنبه در دیدار با رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) اظهار داشت: برای ۲۰۰ خانوار زلزله‌زده قطور که تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) هستند نیز علاوه بر تسهیلات پرداختی بازسازی از محل کمک‌های دولت و بیمه دانا، برای هر خانوار ۲۰ میلیون تومان تسهیلات بلاعوض پرداخت می‌شود.
وی ادامه داد: برای شهرستان‌های چالدران و تکاب نیز اعتبارات ویژه محرومیت‌زدایی مصوب شده که می تواند در شکوفایی این مناطق بسیار موثر باشد.
استاندار آذربایجان‌غربی گفت: ظرفیت‌های معدنی و کشاورزی این استان نیازمند سرمایه‌گذاری ویژه جهت شکوفایی اقتصادی است و مجتمع اقتصادی کمیته امداد امام خمینی(ره) به زودی بسترهای سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی در استان از جمله منطقه آزاد ماکو و نیز بخش معادن را فراهم  می‌کند.
شهریاری اظهار داشت: کمیته امداد امام خمینی(ره) برنامه خوبی را در جهت محرومیت‌زدایی از طریق ایجاد اشتغال، توانمندسازی و بسته‌های معیشتی و حمایتی در استان اجرایی ساخته و امید می‌رود تا با تخصیص اعتبارات ویژه این روند را تداوم دهد.
در حال حاضر بیش از ۱۸۰ هزار نفر در آذربایجان‌غربی تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قرار دارند.
انتهای پیام/
دو هزار واحد مسکونی برای محرومان آذربایجان‌غربی احداث می‌شود خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار