فرمانده نیروی انتطامی آذربایجان‌شرقی؛

اعضای باند سارقان ۱۰۰ میلیارد ریال در تبریز دستگیر شدند

1399/04/30 - 13:42 - کد خبر: 23607 نسخه چاپی

نصر: فرمانده نیروی انتطامی آذربایجان‌شرقی اعلام کرد: اعضای یک باند سرقت و مال‌خر کالاهای ترانزیتی در شهر تبریز به دام افتاده و دستگیر شدند.

به گزارش نصر، سردار حسین عبدی روز دوشنبه در یک گفت و گوی خبری، تعداد اعضای این باند را ۹ نفر اعلام و اضافه کرد: ارزش کالاهای کشف شده از آنها ۱۰۰ میلیارد ریال است.
وی اظهار داشت: در پی وصول ۴ فقره پرونده نیابتی از شهرهای بندرعباس و آذرشهر مبنی بر سرقت کالاهای ترانزیت شده متشکل از پسته، مغز بادام و لوله های مسی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی آذربایجان شرقی قرار گرفت.
سردار عبدی با اشاره به تشدید اقدامات پلیسی در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و سرقت، افزود : در این راستا کارآگاهان پلیس آگاهی پس از ساعت ها کار تحقیقاتی و انتظامی، ۹ نفر از اعضای این باند را که شامل ۳ سارق و ۶  مال خر بودند، شناسایی و دستگیر کردند. 
وی اضافه کرد: سارقان دستگیر شده در تحقیقات پلیسی به سرقت محموله های ترانزیت اعتراف کردند که برابر اعلام کارشناسان ارزش کل اموال مسروقه  ۱۰۰ میلیارد ریال برآورد شده است.
فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی گفت: متهمان دستگیر شده برای تعیین تکلیف به دادسرای عمومی و انقلاب اسلامی تبریز معرفی شده و از آن طریق با قرار متناسب قانونی روانه زندان شدند.
انتهای پیام/
اعضای باند سارقان ۱۰۰ میلیارد ریال در تبریز دستگیر شدند خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار