رییس دانشگاه صنتعی ارومیه خبر داد:

آمادگی ۱۰۰ درصدی دانشگاه صنعتی ارومیه برای برگزاری مجازی کلاس‌ها

1399/04/30 - 13:35 - کد خبر: 23603 نسخه چاپی

نصر: رییس دانشگاه صنتعی ارومیه با اشاره به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر تعطیلی دانشگاه‌ها گفت: سخت‌افزارهای لازم در راستای اجرای دستورالعمل مربوط به آموزش مجازی در این دانشگاه به‌روزرسانی شده و آمادگی کامل در این خصوص داریم.

به گزارش نصر، محمدرضا شیدایی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران، دانشگاه صنعتی ارومیه را یکی از دانشگاه‌های پیشرو کشور در آموزش مجازی عنوان کرد و افزود: تا پایان خرداد بیش از ۲ هزار و ۶۴۱ کلاس درسی در قالب ۳۵۱ درس به صورت آنلاین در این دانشگاه برگزار شد.
 وی ادامه داد: طی این مدت بیش از یک‌هزار و ۹۴۶ کلاس آفلاین به صورت فایل‌های پیوست در سایت دانشگاه برای بهره‌مندی دانشجویان بارگذاری شده است.
رییس دانشگاه صنتعی ارومیه اضافه کرد: در دانشکده انرژی‌های تجدیدپذیر، ۵۴۴ کلاس، در دانشکده فناوری‌های صنعتی ۹۶۴ کلاس و در دانشکده محیط زیست نیز یک‌هزار و ۱۳۳ کلاس به صورت مجازی برگزار شد.
وی در رابطه با آموزش‌های لازم برای دانشجویان و اساتید جهت بهره‌مندی از سامانه آموزش مجازی، گفت: در همین راستا راهنمای کامل برگزاری آزمون در اختیار اساتید و دانشجویان قرار گرفته است.
شیدایی از آغاز مطالعات برای آسیب شناسی آموزش مجازی خبرداد و اضافه کرد: یکی از دغدغه‌های بزرگ دانشگاه صنعتی ارومیه دسترسی همه دانشجویان به خدمات آموش مجازی است چرا که همه دانشجویان برای دسترسی به این سیستم نیاز به حداقل امکانات دارند که متاسفانه برخی‌ها فاقد این شرایط هستند.
با تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا دانشگاه‌ها برای جلوگیری از شیوع این ویروس تعطیل و آموزش و آزمون در این مراکز آموزشی به صورت مجازی برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
آمادگی ۱۰۰ درصدی دانشگاه صنعتی ارومیه برای برگزاری مجازی کلاس‌ها خبرگزاری ایسنا


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار