در جشنواره روابط عمومی های برتر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری؛

کسب مقام سوم دانشگاه تبریز در شاخص تبلیغات و انتشارات

1399/04/29 - 11:15 - کد خبر: 23526 نسخه چاپی

نصر: دانشگاه تبریز مقام سوم را در شاخص تبلیغات و انتشارات در راستای اجرای مدیریت سبز در میان دانشگاه ­های گروه الف کشور کسب نمود.

به گزارش نصر، مراسم اختتامیه جشنواره و تجلیل از روابط عمومی های برتربا حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در سالن شهدای جهاد علمی وزارت عتف برگزار گردید.
 
 
این جشنواره با حضور 102 دانشگاه و موسسه آموزشی و پژوهشی زیر نظر وزارت عتف وبا بیش از پنج هزار اثر ارسالی از دستاوردها و عملکردهای آنها از ابتدای سال ۱۳۹۷ تا پایان مهرماه ۱۳۹۸ در سه محور عمومی شامل "اطلاع رسانی و ارتباط با رسانه ها"، "تبلیغات و انتشارات در راستای اجرای مدیریت سبز" و "روابط عمومی الکترونیک" و دو محور ویژه شامل "مدیریت سبز و مصرف بهینه منابع" و "مسئولیت اجتماعی" برگزار شد.

بر اساس این گزارش دانشگاه های سراسر کشور به سه گروه (الف)، (ب) ، (ج)و (د) تفکیک و در هر گروه در سه محور عمومی برای کسب رتبه های اول، دوم و سوم با هم به رقابت پرداختند که دانشگاه تبریز در میان دانشگاه­های گروه الف که شامل دانشگاه های برتر کشورهست، موفق شد در شاخص تبلیغات و انتشارات در راستای اجرای مدیریت سبز مقام سوم را کسب نماید همچنین دانشگاه های صنعتی اصفهان و دانشگاه شیراز در این شاخص به ترتیب حائز مقام اول و دوم گردیدند.
 انتهای پیام/
کسب مقام سوم دانشگاه تبریز در شاخص تبلیغات و انتشارات نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار