خبر/

آذربایجان شرقی و 11 استان دیگر در محدوده قرمز مصرف برق / نیازمند همکاری مشترکان هستیم

1399/04/28 - 16:47 - کد خبر: 23493 نسخه چاپی

نصر: مدیرکل نظارت بر توزیع توانیر با اشاره به گرم شدم دمای هوا و افزایش مصرف برق، گفت: ساعت های پرفشاری در مدیریت پیک برق را پشت سر می گذرانیم به طوری که در حال حاضر ۱۲ استان در منطقه قرمز قرار دارند.

به گزارش نصر، مسعود صادقی، مدیرکل نظارت بر توزیع توانیر با بیان این که امروز میانگین دمای هوا نسبت به روز گذشته یک درجه گرمتر شده است، خاطرنشان  کرد: این افزایش دما، باعث بالا رفتن مصرف برق در کشور شده است به طوری که هم اکنون 12 استان کشور در منطقه قرمز قرار دارند.
صادقی افزود: خراسان  رضوی ،خراسان جنوبی ،سمنان ،فارس، بوشهر، هرمزگان، لرستان، کرمانشاه، کردستان، استان تهران، آذربایجان شرقی، اردبیل و کلانشهر اهواز و منطقه غرب مازندران  هم اکنون به دلیل افزایش مصرف در منطقه قرمز قرار دارند.
وی از هموطنان ساکن در این مناطق خواست که از طریق تنظیم درجه کولرهای گازی روی 24 درجه و استفاده از دور کند کولرهای آبی با پرسنل صنعت برق برای پایدار ماندن شبکه و جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی همکاری کنند.
وی خاطرنشان کرد: هم اکنون همکاران ما در مرکز پایش صنعت  برق و نیز در سراسر شرکت ها، در حال  مدیریت شرایط کنونی هستند اما همچنان نیازمند همکاری مشترکان هستیم .
انتهای پیام/
آذربایجان شرقی و 11 استان دیگر در محدوده قرمز مصرف برق / نیازمند همکاری مشترکان هستیم خبرگزاری تسنیم

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار