خبر

نخستین پارک ورزش همگانی شمال غرب کشور راه‌اندازی می‌شود

1399/04/28 - 14:20 - کد خبر: 23483 نسخه چاپی

نصر: نخستین پارک ورزش همگانی شمال غرب کشور توسط شهرداری منطقه سه و با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در پارک مشروطه ایجاد می شود.

به گزارش نصر، جلسه مشترکی در شهرداری منطقه۳ تبریز با حضور حجت الاسلام و المسلمین احمد حمیدی، معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز و داوود طالب نژاد شهردار منطقه۳ در خصوص ایجاد نخسین پارک ورزش همگانی شمالغرب کشور در پارک مشروطه برگزار شد.
در این جلسه حمیدی گفت: طی بازدید های میدانی و بررسی کارشناسان معاونت از پارک های موجود شهر تبریز، پارک مشروطه (واقع در آخر خیابان امامیه) دارای شرایط و امکانات ورزشی مناسب جهت ایجاد پارک ورزش همگانی است و این پارک می تواند با مناسب سازی و افزایش امکانات ورزشی، به پارک ویژه ورزش همگانی به عنوان اولین پارک ورزشی همگانی شمالغرب کشور در شهر تبریز تبدیل شود.
معاون شهردار تبریز، فعالیت شهرداری منطقه ۳ تبریز در حوزه ورزش همگانی و برگزاری سایر مسابقات ورزشی را چشمگیر شمرده و افزود : امیدواریم با راه اندازی این مجموعه بتوانیم قدمی در راستای سلامت و نشاط بیش از پیش شهروندان برداریم.
داوود طالب نژاد شهردار منطقه ۳ نیز با اعلام آمادگی هر چه بیشتر شهرداری منطقه ۳ در امر توسعه ورزشی، گفت : شهرداری منطقه در کنار ارائه خدمات مختلف، پرداخت به حوزه ورزش و سلامت را با جدیت در برنامه های خود دارد.
طالب نژاد افزود: در همین راستا سعی داریم با پیدا کردن زمین های مناسب در محلات، پارک های محله ای را جهت افزایش نشاط و شادابی و روحیه شهروندان احداث نمائیم و تا بحال نیز چندین پارک محله ای احداث و مورد بهره برداری قرار گرفته و چندین پارک محله ای نیز در دست احداث داریم.
شهردار منطقه ۳ در خصوص نخستین پارک ورزش همگانی نیز گفت: با تمام توان سعی خواهیم کرد مکانی مجهز و مناسب از بعد ورزشی و فرهنگی در سریعترین زمان آماده کرده و برای استفاده شهروندان در اختیار شان قرار دهیم.
انتهای پیام/
نخستین پارک ورزش همگانی شمال غرب کشور راه‌اندازی می‌شود نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار