نماینده مردم تبریز در مجلس؛

90 درصد خواسته های دیدارهای مردمی اشتغال است/ پروژه های عمرانی معطل قیر

1399/04/26 - 16:29 - کد خبر: 23427 نسخه چاپی

نصر: نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: اشتغال یکی از این مشکلات مردم که در دیدار مردمی ۱۰ساعته مطرح شد و تقریبا ۹۰ درصد خواسته‌های مردم مخصوصاً جوانان مشکل اشتغال است.

به گزارش نصر، محمدرضا میرتاج‌الدینی با اشاره به بازدیدها و حضور در جلسات متعدد در حوزه انتخابیه اظهار داشت: جلسه هم اندیشی فعالان اقتصادی با نمایندگان مجلس شورای اسلامی در خانه صنعت ،معدن و تجارت آذربایجان شرقی برگزار شد.
نماینده مردم تبریز،اسکو، آذرشهر درمجلس ادامه داد: جلسه بسیار مهمی بود که مسائل و مشکلات تولید و صنعت را پیگیری کردیم ؛ مشکلات پیش پای تولید و صنعتگران ،واحدهای تولیدی و بانک ها مطرح شد.
میرتاج الدینی مطرح کرد: در مدت زمانی که برای سرکشی به حوزه انتخابیه می رویم؛  از زمانی که  به حوزه انتخابیه می رسیم؛ از ۷ صبح و گاهی تا پاسی از شب با مردم سروکار داریم .در روستاها،در دفاتر و در حوزه انتخابیه با مردم و مشکلات آنها روبه رو و آشنا می شویم و مشکلات آنها را گوش می دهیم.
وی با اشاره به قیر دولتی و رایگان برای کمک به کارهای عمرانی و ساخت جاده‌های روستایی، تصریح کرد: قیر یک محصول داخلی و باقی مانده پالایشگاه است که دولت آن را به قیرسازان با قیمت یارانه‌ای؛اما در بودجه سال 99 این موضوع حذف شده است و اکنون بسیاری از پروژه‌ها در حوزه‌های انتخابیه به دلیل نبود قیر رایگان متوقف شده است. حذف بودجه قیر دولتی و رایگان پروژه های عمرانی روستایی را معطل می کند.
نماینده مردم در مجلس یازدهم با اشاره به مشکلات جاده های روستایی ادامه داد: از جمله اعتبارات جاده‌های روستایی مسئله قیردولتی و یارانه‌ای خیلی به پروژه های عمرانی روستاها کمک می کرد که امسال در بودجه حذف شده است و باید به بودجه برگردد و ما نمایندگان در مجلس آن را پیگیری می کنیم.
میرتاج الدینی با تاکید بر بازدید از چند روستا و مناطق محروم استان خاطرنشان کرد: بیکاری  از مشکلات عمده روستاییان منطقه است؛ اشتغال یکی از این مشکلات مردم که در دیدار مردمی ۱۰ ساعته مطرح شد. تقریبا ۹۰ درصد خواسته‌های مردم مخصوصاً جوانان مشکل اشتغال بوده است و باید فکرهای اساسی در این موضوع بشود.
نماینده مردم تبریز در مجلس در ادامه مطرح کرد: دیدارهایی با معلمان حق التدریسی و معلمان تبریزی، دیدارهایی با آموزشیاران نهضت سوادآموزی و مربیان، معلمان پیش دبستانی و مدارس غیردولتی داشتیم که مشکلاتشان مطرح شد و قرار است  پیگیری شود.
انتهای پیام/
90 درصد خواسته های دیدارهای مردمی اشتغال است/ پروژه های عمرانی معطل قیر خبرگزاری فارس

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار