نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:

هجمه اخیر آمریکا به ستاد اجرایی فرمان امام، نشانه موفقیت این ستاد است

1399/04/25 - 12:08 - کد خبر: 23330 نسخه چاپی

نصر: نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: هجمه اخیر آمریکا به ستاد اجرایی فرمان امام، مدال موفقیت این ستاد در خدمت‌رسانی به مردم عزیز ایران اسلامی است.

به گزارش نصر، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل هاشم در مراسم آغاز دور دوم رزمایش همدلی و احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در آذربایجان شرقی که در محوطه ارک تبریز برگزار شد، افزود: در ماه‌های اخیر که کشورمان در حال مقابله با ویروس منحوس کرونا بود شاهد همدلی و وحدت مثال زدنی بین تمامی نهادهای مردمی، دستگاه‌ها و مسئولان بودیم.
وی با اشاره به خدمات ستاد اجرایی فرمان امام با تاکید بر این‌که این ستاد در دور اول رزمایش مواسات و کمک‌های مومنانه نقش مهمی ایفا کرده است، افزود: واردات دستگاه‌های تولید ماسک و تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی از جمله اقدامات این ستاد است.
وی با بیان این‌که تمام این خدمات در لبیک به فرمان رهبر انقلاب انجام شده است، گفت: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در عرصه‌های مختلف همچون کمک به سیل زدگان و زلزله زدگان نقش‌آفرینی کرده و همواره در خدمت مردم و به خصوص مناطق محروم است.
امام جمعه تبریز با اشاره به این‌که دور اول رزمایش مواسات برکات زیادی برای کشورمان داشت، افزود: برکت مال، گسترش برادری در جامعه، ایجاد محبت و پیوندهای مومنانه و افزایش رزق و روزی در کنار ریشه کن شدن فقر از جامعه از نتایج مهم رزمایش مواسات است که باید این رزمایش همچنان ادامه داشته باشد و مسجد محور انجام شود.
وی پیشنهاد کرد؛ ایام پربرکت عید غدیر تا محرم به‌عنوان دور جدیدی از رزمایش مواسات شده و هدایت احسان‌ها به‌سمت خرید بسته‌های کمک معیشتی برای خانواده‌های آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا باشد.
انتهای پیام/
 هجمه اخیر آمریکا به ستاد اجرایی فرمان امام، نشانه موفقیت این ستاد است خبرگزاری ایسنا


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار