مدیر عامل سازمان عمران تبریز؛

هیچ یک از پروژه های سازمان تعطیل نشده است

1399/04/24 - 14:46 - کد خبر: 23281 نسخه چاپی

نصر: مدیر عامل سازمان عمران تبریز گفت: با وجود شرایط اقتصادی موجود و نابسامانی بازار و وضعیت کرونائی هیچ یک از پروژه های سازمان تعطیل نشده است.

به گزارش نصر، بابک شریفی  با اعلام این خبر افزود: اجرای پروژه ها در شرایط فعلی سختی های بیشماری دارد که با همت و تلاش شبانه روزی همکاران این سازمان هیچ پروژه ای تعطیل نشده است و تلاش می شود تمامی پروژه های عمرانی و آسفالت ریزی با برنامه ریزی صحیح و پیگیری مناسب اجرا و به اتمام برسد.
وی با اعلام اینکه رسالت این سازمان عمدتا به سه حوزه اجرای پروژه های شاخص عمرانی،تولید ، توزیع و پخش آسفالت در سه محور ( اساسی توسط سازمان ، پیمانکاران و کارگاه های امانی مناطق ) و مطالعات طرح ها و پروژه ها بر میگردد تصریح کرد اجرای پروژه پل ارتش ،پل همسان ، مقبره الشعرا ، مقبره دوکمال ،جاده آناخاتون ، آماده سازی صنعتگران ، ایستگاه های BRT ، خیابان 24متری فرشته، پایدارسازی ترانشه پاسداران و .... با تمام ظرفیت و توان در حال اجراست که تلاش می شود با نظارت کامل و دقت در کیفیت اجرائی علیرغم شرایط اقتصادی نابسامان و کرونائی در حداقل زمان به اتمام و بهره برداری برسد.

وی ضمن تشریح برنامه های آسفالت ریزی گفت: هدف و برنامه سازمان عمران حسب تاکید شهردار محترم تبریز تمرکز بر کیفیت می باشد.ادامه داد: زمان بر بودن اجرای برخی پروژه ها ناشی از شیوه های اصلاحی اصولی  بوده است که قبل از اجرای آسفالت معابر از محل مد نظر سونداژ انجام می گیرد و نسبت به ارزیابی باربری ، دانه بندی و زیرسازی معابر اقدام و سپس با تراش اسفالت و تحکیم بستر لایه های قدیمی ، رویه آسفالت اجرا می گردد.
شریفی در پایان افزود: کارخانجات اسفالت سازمان عمران بدون تعطیلی نسبت به پخت آسفالت اقدام نموده و علاوه بر اجرای پروژه های آسفالت اساسی توسط این سازمان  به پیمانکاران و کارگاه های امانی مناطق نیز بصورت روزانه در محل کارخانه  جهت توزیع در سطح شهر حسب اولویت بندی خود مناطق اقدام می نمایند.
انتهای پیام/
هیچ یک از پروژه های سازمان تعطیل نشده است نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار