کلنگ زنی دوازدهمین مرکز حرفه آموزی دختران در شهرستان هشترود

1399/04/23 - 15:40 - کد خبر: 23222 نسخه چاپی

نصر: مدیر کل بهزیستی آذربایجان شرقی از کلنگ زنی دوازدهمین مرکز حرفه آموزی دختران در شهرستان هشترود خبر داد.

به گزارش نصر، فرگل صحاف، در مراسم کلنگ زنی مرکز حرفه آموزی دختران بالای 14 سال در هشترود، اظهار کرد: بهزیستی استان در راستای اجرایی کردن اصل 44 قانون اساسی از 1700 مرکز نگهداری و حرفه آموزی موجود، 99 درصد آن اماکن را به بخش غیر دولتی واگذار و برای 14 هزار نفر اشتغال ایجاد کرده است.
وی با بیان اینکه توانمند سازی معلولان در دستور کار اداره کل بهزیستی استان قرار گرفته است، اظهار کرد: اشتغال مددجویان، هزینه‌های تحصیلی دانشجویان و دانش آموزان، خدمات شبانه روزی، معافیت سربازی و چندین مورد دیگر از جمله کارهایی است که سازمان بهزیستی برای افراد تحت پوشش خود انجام می‌دهد.
وی از مسئولان خواست تا اماکن شهری و ادارات را برای آمد و شد معلولان مناسب سازی کنند.
براساس این گزارش، فرماندار هشترود نیز در این مراسم گفت: تلاش مجاهدانه مجموعه بهزیستی هشترود قابل تقدیر است، چرا که رئیس و پرسنل این اداره در جهت خدمت بیشتر و جذب خیرین پیشقدم هستند.                                 
امین امینیان اضافه کرد: بهزیستی هشترود از جمله اداراتی است که در حوزه آسیب‌های اجتماعی توانسته سندهای 9 گانه را تهیه و تدوین کند. 
بر اساس این گزارش، مرکز حرفه آموزی دختران هشترود در زمینی به مساحت 1200 متر مربع در دو طبقه با هزینه ای بالغ بر 500 میلیون تومان ساخته خواهد شد.
انتهای پیام/
کلنگ زنی دوازدهمین مرکز حرفه آموزی دختران در شهرستان هشترود خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار