معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اردبیل؛

یک سوم کارمندان اردبیلی دورکاری می‌کنند

1399/04/22 - 11:10 - کد خبر: 23128 نسخه چاپی

نصر: معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اردبیل اعلام کرد که بر اساس تصمیمات ستاد استانی مبارزه با ویروس کرونا تمامی خدمات عمومی و ضروری دستگاه‌های اجرای استان تا اطلاع ثانوی با حضور دو سوم کارکنان ارائه و تا یک سوم کارکنان و وظایف خود را به صورت دورکاری انجام خواهند داد.

به گزارش نصر، یعثوب نژادمحمد افزود: در تعیین کارکنان برای دورکاری کارکنان با پیشنبه بیماری‌های قلبی، عروقی، تنفسی ، ایثارگران و جانبازان معزز شیمیایی، بانوان دارای فرزند خردسال و سایر کارکنانی که مشمول گروه‌های آسیب‌پذیر هستند در اولویت خواهند بود.
وی بیان کرد: در این ارتباط ضمن تاکید بر توجه و دقت لازم در استمرار برنامه‌های کاری و فعالیت‌های جاری دولت در دستگاه‌های اجرایی و جلوگیری از هرگونه اختلال در امور و خدمات رسانی به مردم،  استفاده از حداقل نیروی انسانی در اجرای برنامه‌ها، فعالیت‌ها و نیز کاهش تراکم نیرو در اتاق‌ها، موافقت با مرخصی‌ها و انجام اموری که ارتباط مستقیم با ارباب روزانه دارند به شیوه دورکاری توصیه و در اختیار مدیران قرار می‌گیرد تا متناسب با شرایط سازمانی خود تصمیمات لازم را اتخاذ نمایند.
وی گفت: همه دستگاه‌ها موظفند وظایف قانونی و خدمات‌رسانی به مردم را با رعایت کامل پروفایل‌های بهداشتی ابلاغیه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در خصوص کارکنان محیط اداری و ارباب رجوع و تجمعات اداری و طرح فاصله‌گذاری اجتماعی انجام دهند.
نژادمحمد افزود: همچنین از تشکیل جلسات غیرضروری و طولانی‌مدت خودداری و برگزاری نشست‌های اسناد ناپذیر حدالامکان از طریق ویدئوکنفرانس و یا با حداقل اعضا به گونه‌ای که حداکثر ۳۰ درصد ظرفیت محل برگزاری اشغال شود، با رعایت فاصله ۲ متری و حداکثر در زمان یک ساعته انجام شود.
شهرستان‌های اردبیل ، نیر ، نمین و سرعین از روز شنبه از نظر شیوع بیماری کرونا وارد وضعیت قرمز شده‌اند.
انتهای پیام/
یک سوم کارمندان اردبیلی دورکاری می‌کنند خبرگزاری ایرنا


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار