قائم مقام کمیته امداد استان خبر داد:

ایجاد ۷۴۹ فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد آذربایجان شرقی

1399/04/15 - 15:48 - کد خبر: 22831 نسخه چاپی

نصر: قائم مقام کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: ۱۶۸ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پرداخت و ۷۴۹ فرصت شغلی برای مددجویان ایجاد شد که بطور متوسط روزانه هشت شغل را شامل می‌شود.

به گزارش نصر، غلامعلی ملامهدی به تشریح عملکرد حوزه اشتغال این نهاد در سه ماهه نخست سال جاری پرداخت و افزود: توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت مهم‌ترین برنامه کمیته امداد در سال‌های اخیر است.
وی با اشاره به فرصت‌های شغلی ایجاد شده برای مددجویان در سه ماه اخیر، افزود: از این تعداد فرصت‌های شغلی ایجاد شده ۵۴۳ مورد از طریق پرداخت وام و ۲۰۶ مورد توسط کاریابی‌ها برای مددجویان تحت حمایت ایجاد شده است.
قائم مقام کمیته امداد آذربایجان شرقی با بیان اینکه ایجاد اشتغال برای مددجویان از کارآمدترین ابزارها برای توانمندسازی است، گفت: تاکنون اقدامات بسیار خوبی برای اشتغال مددجویان انجام شده و با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، برای توسعه این روند نیازمند برنامه‌های موثرتری هستیم.
ملامهدی، کمیته امداد را پیشتاز در تولید اشتغال، تأمین معیشت و ترویج مسائل فرهنگی و دینی در جامعه دانست و ادامه داد: در سال‌های گذشته شاهد بوده‌ایم که خانواده‌های زیادی با کمک کمیته امداد به خوداتکایی و توانمندسازی رسیده‌اند.
وی افزود: با همراهی و هم افزایی بین مسئولان و دستگاه‌های اجرایی، سطح اعتماد عمومی به فعالیت‌های اثربخش کمیته امداد در حوزه فقرزدایی ارتقا یافته است.
وی خاطر نشان کرد: مردم نیک اندیش استان می‌توانند کمک‌های نقدی خود به نیازمندان را بصورت غیرحضوری از طریق شماره گیری کد #۰۴۱*۸۸۷۷* با تلفن همراه خود پرداخت کنند.
انتهای پیام/
 ایجاد ۷۴۹ فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد آذربایجان شرقی خبرگزاری مهر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار