شهردار تبریز:

نمایندگان مجلس پیگیر مطالبات شهرداری از دولت باشند

1399/04/13 - 22:02 - کد خبر: 22724 نسخه چاپی

نصر: شهردار تبریز گفت: از نمایندگان تبریز در مجلس شورای اسلامی انتظار داریم پیگیر مطالبات ما از دولت و تخصیص بودجه برای اتمام پروژه‌هایی همچون قطار شهری تبریز باشند.

به گزارش نصر، ایرج شهین باهر ظهر امروز در بازدید از چند پروژه شهری که با حضور دوتن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای شهر و مدیران شهری انجام شد، اظهار داشت: پیشبرد پروژه‌های مهم شهری همچون مترو و ساماندهی حاشیه نشینی، نیازمند تأمین بودجه از سوی دولت است.
او با اشاره به مشکلات اقتصادی در جامعه، خاطرنشان کرد: انجام پروژه‌هایی که جزو وظایف ذاتی دولت نیز به شمار می‌آید در این شرایط و در کنار صدها مأموریت روزمره شهرداری، بسیار دشوار است.
شهردار تبریز تصریح کرد: باید دست به دست یکدیگر داده و با همتی مضاعف مشکلات شهری را برطرف کنیم.
ایرج شهین باهر افزود: هر هفته بازدید از چهار پروژه شهری را در دستور کار قرار داده‌ایم که امروز این بازدیدها با حضور دو تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، جمعی از اعضای شورا و مدیران شهری انجام یافت.
او تاکید کرد: این هفته بازدید از پروژه‌هایی که اجرای آنها بیشتر بر عهده دولت است در دستور کار قرار گفت چرا که پیشبرد این پروژه‌ها در گرو پیگیری نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و توجه ویژه دولت است.
انتهای پیام/
نمایندگان مجلس پیگیر مطالبات شهرداری از دولت باشند نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار