رئیس هیأت مدیره سازمان منطقه آزاد ارس خبر داد:

بخشودگی جرایم دیرکرد چک‌های برگشتی فعالین اقتصادی ارس

1399/02/22 - 09:35 - کد خبر: 19991 نسخه چاپی

نصر: رئیس هیأت مدیره سازمان منطقه آزاد ارس از اجرای طرح بخشودگی کارمزد تأخیر تادیه چک‌های برگشتی سرمایه گذاران ارس خبر داد.

به گزارش نصر به نقل از مهر، محسن نریمان یک شنبه شب در این خصوص در جمع خبرنگاران گفت: به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر و گرامی داشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر و در راستای تحقق شعار جهش تولید و اعمال سیاست‌های حمایتی و تشویقی سازمان و مشکلات اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا، در دویست و چهلمین جلسه هیأت مدیره ارس مصوب شد جرایم دیرکرد چک‌های برگشتی سرمایه گذاران و فعالین اقتصادی مشمول بخشودگی شود.
نریمان گفت: این بخشودگی شامل سرمایه گذاران و فعالین اقتصادی می‌شود که اصل بدهی خود را از جمله بدهی بابت مجوز فعالیت اقتصادی، زمین، اخذ پروانه ساخت و… در بازه زمانی مصوب به طور نقد پرداخت نمایند ولی هزینه تمدید دورا ساخت و تمدید قرارداد مشمول این بخشودگی نیست.
وی در ادامه تاکید کرد: چنانچه تاریخ سررسید چک واخواسته شده مربوط به ابتدای سال‌های ۹۶، ۹۷و ۹۸ به بعد باشد در صورت اقدام به واریز نقدی به ترتیب مشمول ۳۰، ۶۰ و ۸۰ درصد بخشودگی جریمه تأخیر در زمان واریز نقدی هستند.
رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس با اشاره اینکه تاریخ چک واخواست شده مبنای محاسبه نرخ می‌باشد افزود: اشخاصی که قبلاً اصل و جریمه دیرکرد را به سازمان منطقه آزاد ارس پرداخت و تسویه نموده اند مشمول این طرح نیستند.
زمان اجرای این طرح از سوم خرداد ماه لغایت هیجدهم خردادماه سال ۱۳۹۹ است.
انتهای پیام/
بخشودگی جرایم دیرکرد چک‌های برگشتی فعالین اقتصادی ارس خبرگزاری مهر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار