تویوتا هریر 2021 معرفی شد/ به روز رسانی شاسی بلند ژاپنی پس از 6 سال (+عکس)

1399/01/26 - 17:30 - کد خبر: 18363 نسخه چاپی

نصر: این خودرو مجهز به آخرین فناوری های تویوتا در بخش ایمنی خواهد بود. ترمز اضطراری اتوماتیک با قابلیت تشخیص عابر پیاده و وسایل نقلیه در روز و شب یکی از مهمترین ویژگی های هریر 2021 است.

به گزارش نصر به نقل از عصرایران، آخرین باری که تویوتا از مدل سال "هریر" کراس اوور تولیدی خود رونمایی کرد به 2013 و معرفی نسل سوم این محصول باز می گردد.

در لکسس نیز همین پلتفرم با تغییرات اختصاصی برند مذکور خط تولید آر اکس را فعال کرد.
 


تویوتا هریر نسل سوم
به تازگی تصاویر رسمی از مدل 2021 تویوتا هریر و آغازی بر نسل چهارم خودروی مذکور منتشر شده است که مورد توجه رسانه های خودرویی جهان قرار گرفته است.

براساس اطلاعات ارائه شده توسط تویوتا؛ در ژوئن 2021 هریر برای بازار داخلی ژاپن عرضه خواهد شد اما به عرضه جهانی آن اشاره ای نشده است.
 
 
 
 
 
 
 


همانطور که از ظاهر هریر مشخص است می توان آنرا نسخه فیس لیفت با تغییر لوگوی برند از نسل چهارم لکسس آر اکس دانست.


لکسس آر اکس450اچ اف اسپرت مدل 2016
 


در بخش پیشرانه این محصول دو نمونه مدنظر تولیدکننده قرار دارد: یکی نمونه هیبریدی 2.5 لیتری چهار سیلندر در هماهنگی با دو موتور الکتریکی که مدل محور جلوی  آن 218 اسب بخار خروجی خواهد داشت و نمونه تمام چرخ محرک آن 222 اسب بخار.

دیگری نمونه بنزینی دو لیتری با 171 اسب بخار و گشتاور 153 پوند فوت که بازهم نمونه های محور جلو و تمام چرخ محرک قابل سفارش خواهد بود. خودرو در حالت استاندارد با رینگ های آلومینیومی 19 اینچی ارائه می شود.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
هر دو پیشرانه نامبرده از جعبه دنده سی وی تی استفاده می کنند.
 
 
 
این خودرو مجهز به آخرین فناوری های تویوتا در بخش ایمنی خواهد بود.

ترمز اضطراری اتوماتیک با قابلیت تشخیص عابر پیاده و وسایل نقلیه در روز و شب یکی از مهمترین ویژگی های هریر 2021 در بخش ایمنی است.
انتهای پیام/
تویوتا هریر 2021 معرفی شد/ به روز رسانی شاسی بلند ژاپنی پس از 6 سال (+عکس) خبرگزاری عصرایران


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار