مدیر هسته گزینش آموزش و پرورش استان خبر داد:

آغاز فرایند مصاحبه حضوری پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از 17فروردین

1399/01/12 - 16:20 - کد خبر: 17498 نسخه چاپی

نصر: مدیر هسته گزینش آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با اعلام این‌که مراحل گزینش پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی پیمانی آموزش و پرورش 98 در حال انجام است از آغاز فرآیند مصاحبه بعد از تعطیلات نوروز خبر داد.

به گزارش نصر به نقل از ایسنا، حسین محمدزاده کمالی با بیان این‌که شیوع ویروس کرونا عمدتا برنامه‌های جاری مجموعه آموزش و پرورش را دچار تغییر کرده است، گفت: بر اساس رایزنی‌های به عمل آمده، تعداد 462 پذیرفته شده نهایی از 17 فروردین  لغایت هفت اردیبهشت جهت انجام فرآیند مصاحبه، طی تماس تلفنی دعوت خواهند شد.

وی با بیان این‌که رویکرد مجموعه آموزش و پروش، جذب فرد اصلح در تراز ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی برای امر خطیر تعلیم و تربیت آینده سازان کشورمان است، گفت: جای هیچگونه نگرانی نیست و بدون تردید هیچ حقی تضییع نشده و پذیرفته شدگان با اطمینان خاطر هم‌چون مراحل گذشته، این مرحله را نیز در حداقل زمان حضور در جلسه مصاحبه، طی خواهند کرد.

وی با اشاره به این‌که تمهیدات لازم نکات بهداشتی محل گزینش اتخاذ شده است، یادآورشد: از زمان شیوع کرونا ویروس، طی سه مرحله ساختمان هسته گزینش گندزدایی و سم پاشی شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی، محمدزاده کمالی افزود: در زمان حضور پذیرفته شدگان ضمن توزیع ماسک و رعایت فاصله با مصاحبه گر، فرآیند مصاحبه در حداقل زمان ممکن انجام خواهد.
انتهای پیام/
 آغاز فرایند مصاحبه حضوری پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از 17فروردین خبرگزاری ایسنا


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار