شهردار تبریز خبر داد:

راه اندازی کمپین «رحمت» توسط شهرداری تبریز با هدف توزیع گوشت بین نیازمندان

1399/01/10 - 11:45 - کد خبر: 17361 نسخه چاپی

نصر: شهردار تبریز از راه اندازی کمپین« رحمت » توسط شهرداری تبریز و با هدف توزیع گوشت بین نیازمندان خبر داد.

به گزارش نصر، ایرج شهین باهر شهردار تبریز امروز در بازدید از کشتارگاه صنعتی تبریز و در گفتگو با خبرنگاران از راه اندازی کمپین «رحمت» خبر داد و افزود: این کمپین باهدف توزیع گوشت بین نیازمندان توسط شهرداری تبریز آغاز شد. 

او افزود: شهرداری و شورای شهر تبریز در اولین گام اجرای این کمپین ۱۰ گوساله به نیت سلامتی شهروندان مبتلا به بیماری کرونا و نیز عضو شورای شهر تبریز که درگیر این بیماری است و همچنین تعدادی از کارکنان شهرداری تبریز که به این ویروس مبتلا هستند، امروز ذبح شد و گوشت این گوساله ها بین نیازمندان توزیع می شود.

شهردار تبریز همچنین گفت: در این کمپین سازمان کشتارگاه های صنعتی شهرداری تبریز آمادگی دارد که تمام نذورات مردم خیر و نیکوکار شهر تبریز را چه در قالب دام سبک و چه سنگین به صورت رایگان ذبح و گوشت آن را به صورت بهداشتی بسته بندی کند.

ایرج شهین باهر گفت: در این کمپین گوشت های بسته بندی شده بین تمام افرادی که به خاطر شیوع ویروس کرونا از کار بیکار شده اند و یا با مشکل مالی مواجه هستند توزیع می شود.

شهردار تبریز در پایان از تمام خیران شهر تبریز برای شرکت در این کمپین دعوت کرد و افزود: باید دست به دست هم دهیم تا بتوانیم کرونا را شکست دهیم.
انتهای پیام/
راه اندازی کمپین «رحمت» توسط شهرداری تبریز با هدف توزیع گوشت بین نیازمندان نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار