آخرین خبر ها از مصدومان چهارشنبه سوری؛

تهران، آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی بیشترین مصدومان چهارشنبه سوری امسال!

1398/12/27 - 22:53 - کد خبر: 16854 نسخه چاپی

نصر: 2 نفر هم تا این لحظه فوت کرده اند که یک نفر مرد 23 ساله در اسلامشهر بوده و دیگری مرد 20 ساله در تهران.

به گزارش نصر؛ تعداد مصدومن چهارشنبه آخر سال به 470 نفر رسید که از این تعداد 389 مرد و 81 نفر زنان هستند. همچنین تاکنون 2 نفر فوت کرده اند.
خبر های جدید:
22:40 - سخنگوی سازمان اورژانس: تاکنون ۴۷۰ نفر در حوادث چهارشنبه آخر سال مصدوم شدند که از این تعداد ۳۸۹ نفر مرد و ۸۱ نفر زن هستند و همچنین ۳۰۴ نفر از این افراد پس از درمان از مراکز درمانی مرخص شده‌اند.
از این تعداد ۲۵ نفر دچار قطع عضو و ۱۲۳ نفر و مصدومیت چشمی مواجه شدند تهران با ۱۱۶ مصدوم بیشترین تعداد مصدومان را دارد و پس از آن آذربایجان غربی با ۵۴ مصدوم و آذربایجان شرقی با ۴۶ مصدوم در رده‌های بعدی هستند.
22:25 - سخنگوی اورژانس کشور: در حوادث چهارشنبه آخر سال 21 نفر دچار نقص عضو شدند؛ ضمن اینکه 90 نفر دچار آسیب از ناحیه چشم شده و چشم 3 نفر از این افراد تخلیه کامل شده است.
خالدی افزود: 33 درصد افراد آسیب دیده که تحت معالجه قرار گرفته اند عابران و افرادی بوده اند که در حال مراجعه از کار روزانه به خانه بوده اند.
22:21 - پلیس تهران: مشکل خاصی در شب چهارشنبه آخر سال گزارش نشده است

22:00 - سخنگوی اورژانس کشور به خبرگزاری تسنیم گفت: 101 نفر درمان و ترخیص شده اند و از سوی دیگر هم 18 نفر دچار نقص عضو شده اند.
مجتبی خالدی اظهار کرد: همچنین به 63 نفر از ناحیه چشم آسیب وارد شده و متاسفانه 2 نفر هم تا این لحظه فوت کرده اند که یک نفر مرد 23 ساله در اسلامشهر بوده و دیگری مرد 20 ساله در تهران.
خالدی خاطرنشان کرد: بیشترین مصدوم در استان های تهران با 56 نفر ، آذربایجان شرقی با 25 نفر و کرمانشاه 21 نفر را تشکیل می‌دهند.
انتهای پیام/
تهران، آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی بیشترین مصدومان چهارشنبه سوری امسال! نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 1 نظر

  بنده خدا   3 سالها پیش  

هشدار مسئولان مثل خواندن ..... تو گوش ...... است
پژوهشیار