فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال غرب نزاجا؛

رزمایش شهری مبارزه با ویروس کرونا در شمال غرب کشور اجرا می شود

1398/12/24 - 14:45 - کد خبر: 16571 نسخه چاپی

نصر: فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال غرب نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران از اجرای رزمایش شهری مبارزه با ویروس کرونا در شمال غرب کشور خبر داد.

به گزارش نصر به نقل از مهر، سرتیپ دوم علی حاجیلو پیش از ظهر امروز در گفت وگو با خبرنگار با اشاره به آمادگی کامل ارتش در راستای مبارزه با ویروس کرونا اظهارکرد: رزمایش شهری مبارزه با ویروس منحوس کرونا با نام ''وبا ولایت تا شهادت'' فردا روز یکشنبه در مراکز آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و شهر سقز برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: این رزمایش در ارومیه در خیابان‌های امام (ره)، کاشانی، سردار سپهبد سلیمانی و خیابان شهید امینی از ساعت ۱۱ صبح یکشنبه آغاز خواهد شد.

سرتیپ دوم حاجیلو با تاکید بر اینکه هر اتفاق و حادثه‌ای که در جامعه می‌افتد پشت سرش زمینه برای عملیات روانی دشمنان و بدخواهان فراهم است گفت: امروز نیز جولان دشمنان و بدخواهان نظام را در فضای مجازی شاهد هستیم که سعی در ناکارآمد جلوه دادن تلاش و زحمات مسئولین دارند لذا ما بایستی مراقب تبلیغات سو دشمن باشیم.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال غرب نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران از آمادگی مراکز درمانی و بیمارستانی ارتش برای ارائه خدمات در زمینه مبارزه با ویروس کرونا اضافه کرد: در این بحران، شکل کار شکل جنگ گونه است و سامانه‌های بهداشت و درمان در خط مقدم این جنگ و عملیات قرار دارند که در مرحله اول سلامت کادر بیمارستان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

وی یادآور شد: ارتش به تعبیر مقام معظم رهبری، در برخورد با دشمنان و معاندین، اشداء علی الکفار و در بحث امداد رسانی و مقابله با بلایای طبیعی به مصداق رحماء بی نهم عمل می‌کند، امروز چشم امید مردم و مسئولین به ارتش جمهوری اسلامی ایران است، باید از تمامی ظرفیت‌های کادر درمانی و امکانات مجموعه قرارگاه منطقه‌ای شمال غرب نزاجا برای تقویت مبارزه با ویروس کرونا استفاده شود و در صورت شرایط بحرانی آماده پشتیبانی از سایر بیمارستان‌ها باشد.
انتهای پیام/
رزمایش شهری مبارزه با ویروس کرونا در شمال غرب کشور اجرا می شود خبرگزاری مهر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار