رییس هیات قایقرانی آذربایجان‌غربی؛

دو روئینگ‌سوار آذربایجان‌غربی عضو کمیته فنی فدراسیون قایقرانی شدند

1398/12/22 - 17:15 - کد خبر: 16483 نسخه چاپی

نصر: رییس هیات قایقرانی آذربایجان‌غربی گفت: «محسن شادی» و «عاقل حبیبیان» دو ملی پوش با سابقه اهل شهرستان نقده به عضویت کمیته فنی روئینگ فدراسیون انتخاب شدند.

به گزارش نصر به نقل از ایرنا، مرتضی پیری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار افزود: این قایقرانان ملی‌پوش نقده‌ای طی حکم‌های جداگانه از سوی علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی کشور به عضویت کمیته پنج نفره روئینگ کشور درآمدند.

وی بیان کرد: کمیته فنی رشته روئینگ به منظور ارزیابی و بررسی عملکرد تیم‌های ملی این رشته و آنالیز نتایج آن‌ها در مسابقات با هدف بهبود عملکرد تیم ملی و توسعه این رشته تشکیل شده است.

وی ادامه داد: بر اساس اعلام فدراسیون، عمران پورعسگرپرست، محسن شادی، عاقل حبیبیان، بهناز مرادخانی و مهسا جاور اعضای کمیته فنی روئینگ فدراسیون قایقرانی هستند.

رییس هیات قایقرانی آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه شادی و حبیبیان از روئینگ سواران مجرب و مدال‌آور تیم ملی به شمار می روند، گفت: حبیبیان آبان ماه امسال به همراه میلاد اللهوردیان دیگر روئینگ‌سوار اهل شهرستان نقده در مسابقات قهرمانی ۲۰۱۹ آسیا هر کدام یک مدال برنز برای ایران اسلامی کسب کردند.

پیری افزود: حبیبیان کاپیتان تیم ملی رویینگ ایران و دارنده دو مدال طلا و یک نقره آسیا و مقام چهارمی جهان است.

محسن شادی، رضا قهرمانی و عاقل حبیبیان سه رویینگ سوار نقده‌ای در کنار طاهر کبوتری مربی مهابادی در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا با وجود رسیدن به دیدارهای فینال از رسیدن به مدال بازماندند.

محسن شادی متولد شهرستان نقده و قهرمان دو دوره بازی های آسیایی ۲۰۱۰ گوانگجو و ۲۰۱۴ اینچئون است و چندین مدال جهانی نیز در کارنامه خود دارد.
انتهای پیام/
دو روئینگ‌سوار آذربایجان‌غربی عضو کمیته فنی فدراسیون قایقرانی شدند خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار