استاندار زنجان؛

مراکز فنی و حرفه‌ای ظرفیت موثری برای مقابله با بیماری کرونا هستند

1398/12/22 - 09:30 - کد خبر: 16406 نسخه چاپی

نصر: استاندار زنجان گفت: استفاده حداکثری از توان و ظرفیت مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای در مسیر مبارزه و مقابله با ویروس کرونا بسیار موثر است.

به گزارش نصر به نقل از ایرنا، فتح‌الله حقیقی شامگاه دیشب در حاشیه بازدید از خط تولید ماسک مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شماره دو شهید بهشتی زنجان در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: افزایش میزان تولید ماسک و عرضه آن به بازار، جوابگوی نیاز بیماران، پزشکان و کادر درمانی خواهد بود.

وی ضمن قدردانی از خدمات اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان، خاطرنشان کرد: از تلاش‌های خانواده بزرگ آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان به‌خصوص کارکنان، مهارت‌آموزان و تمام کسانی که مجموعه تولید ماسک را یاری می‌کنند تا این دوران را با کمترین آسیب سپری کنیم، سپاسگزارم.

حقیقی تاکید کرد: از مردم می‌خواهم با حفظ آرامش، توصیه‌های متخصصان بهداشتی را با دقت رعایت کرده و از حضور غیرضروری در مکان‌های عمومی و تجمعی خودداری کنند.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان نیز گفت: این خط تولید ماسک در راستای حفظ سلامت مردم و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در اقدامی خیرخواهانه به همت مرکز شماره دو آموزش فنی و حرفه‌ای شهید بهشتی شهرستان زنجان و با همکاری و مشارکت جمعیت هلال احمر راه‌اندازی شد.

محمدرضا انصاری اظهار داشت: با فعالیت این واحد، روزانه ۷۰۰ عدد ماسک تولید و در اختیار مردم قرار می‌گیرد که پارچه مورد استفاده برای تهیه ماسک توسط خیران و با همکاری هلال احمر و دوخت آن توسط مرکز فنی و حرفه‌ای مرکز شهید بهشتی به صورت رایگان انجام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در همین راستا، تولید ماسک در کارگاه خیاطی مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای فجر ابهر نیز به همت خواهران این مرکز راه‌اندازی شد که توان و ظرفیت تولید ۱۲ هزار عدد ماسک در مدت ۷۲ ساعت توسط مهارت‌آموزان در کارگاه طراحی و دوخت را دارد.
انتهای پیام/
مراکز فنی و حرفه‌ای ظرفیت موثری برای مقابله با بیماری کرونا هستند خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار