لاریجانی در صحن مجلس:

مردم با مشارکت در انتخابات به رکن اصلی مردم‌سالاری سامان بخشیدند

1398/12/05 - 10:08 - کد خبر: 15214 نسخه چاپی

نصر: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مردم با حضور در پای صندوق‌های رای رکن اصلی مردم سالاری را سامان بخشیدند.

به گزارش نصر به نقل از مهر، در ابتدای جلسه علنی روز دوشنبه مجلس شورای اسلامی علی لاریجانی رئیس مجلس گفت: لازم می دانم از حضور عزتمندانه ملت عزیز در راهپیمایی ۲۲ بهمن و اهتمام به مشارکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی سپاسگزاری نمایم که با مشارکت در پای صندوق های رای رکن اصلی مردم سالاری را سامان بخشیدند.
وی افزود: مردم با انتخاب نمایندگان خود بخش مهم مسیر اداره کشور در چهار سال آینده را مشخص کردند.
رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین به منتخبان مجلس یازدهم تبریک گفت و اظهار داشت: از همه کاندیداها که در این فریضه ملی مشارکت نمودند سپاسگزارم.
لاریجانی اظهار داشت: امیدوارم عزیزان با توجه به شرایط حساس کشور در جهت تحقق خواسته‌های ملت بزرگوار همت بگمارند. از رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای که با رهنمودهای خود، همگان را به انجام این فریضه ملی دعوت کردند، تشکر می‌کنم.
وی گفت: از زحمات هیئت‌های نظارت، هیئت‌های اجرایی، همه بخش‌های وزارت کشور، استانداران، فرمانداران و بخشداران که ماه‌ها در این مسیر تلاش کردند، قدردانی می‌کنم.
رئیس مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: از عزیزان نیروی انتظامی، وزارت اطلاعات و نیروهای مسلح که در امنیت انتخابات سعی وافر داشتند، تشکر می‌کنم.
لاریجانی از رسانه‌های گروهی به ویژه صدا و سیما که در اطلاع‌رسانی همت نمودند، تشکر کرد و گفت: برای همکاران عزیز که مجدداً توفیق خدمت یافتند، آرزوی سعادت و خدمتگزاری بیشتر به ملت عزیز دارم و برای همکاران عزیزی که به هر دلیل امکان حضور در این میدان خدمتگزاری نیافتند، توفیقات جدید در آینده در سایر عرصه‌ها آرزومندم.
وی در بخش دیگری از اظهارات خود گفت: از ملت عزیز تقاضا دارم در بحث مبارزه با ویروس کرونا، دستورالعمل‌های ستاد ملی مبارزه با این امر را به دقت رعایت نمایند و همه دستگاه‌های حکومت موظفند به دقت مصوبات این ستاد را که از پشتیبانی شورای عالی امنیت ملی برخوردار است، رعایت کنند چرا که به سلامتی مردم عزیز مربوط است.
رئیس مجلس شورای اسلامی از کمیسیون بهداشت و درمان خواست که مستمراً و با دقت موضوع را زیر نظر داشته باشند.
لاریجانی در پایان به زلزله آذربایجان غربی اشاره کرد و گفت: کمیسیون عمران در زلزله آذربایجان غربی پیگیری لازم را انجام دهد تا دستگاه‌های اجرایی به دقت به کمک زلزله‌زدگان بشتابند؛ کمیسیون‌های عمران و بهداشت گزارشی از این موضوعات به مجلس ارائه دهند.
انتهای پیام/
 مردم با مشارکت در انتخابات به رکن اصلی مردم‌سالاری سامان بخشیدند خبرگزاری مهر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار