فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی خبر داد:

آمادگی کامل پلیس آذربایجان شرقی برای تامین امنیت انتخابات مجلس

1398/12/01 - 13:30 - کد خبر: 14933 نسخه چاپی

نصر: فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی از آمادگی کامل پلیس برای تامین امنیت یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ایجاد شرایطی برای حضور حداکثری مردم در این رویداد مهم خبر داد.

به گزارش نصر به نقل از فارس،  سردار "حسین عبدی"  امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: لیس استان آذربایجان شرقی با آمادگی و هوشیاری کامل مسئولیت حفاظت و امنیت از3هزار و53 صندوق اخذ آراء را برعهده داشته و نسبت به تامین نظم و امنیت کلیه حوزه های انتخابیه اصلی و فرعی در سطح استان اقدام خواهد کرد.
وی با بیان اینکه پلیس متولی تامین امنیت انتخابات است، افزود: پلیس با بسیج همه امکانات و ظرفیت‌های موجوددر فرماندهی انتظامی استان تلاش می‌کند تا با برقراری امنیت مطلوب،شرایط برای حضور پرشور و حداکثری مردم فراهم شود تا این مأموریت بسیار مهم به نحو احسن و کامل به سرانجام برسد.
سردار عبدی تصریح کرد: نیروی انتظامی به عنوان متولی نظم و امنیت در جامعه از مدت‌ها قبل با راه اندازی قرارگاه امام علی (ع)تمهیدات لازم را برای برقراری هرچه بهتر امنیت و کمک به برگزاری انتخاباتی سالم اندیشیده است.
فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی  با بیان اینکه پلیس تمهیدات لازم برای تامین امنیت در قبل، حین و بعد ار انتخابات را پیش بینی کرده است، افزود: این امنیت چه در حوزه‌های رای گیری شهرها و چه در سطح روستاها به بهترین شکل ممکن تامین خواهد شد.
فرمانده انتظامی استان تامین امنیت صندوق های اخذ آراء را اولویت اصلی نیروی انتظامی عنوان کرد و تمام شهروندان را برای حضور پررنگ در انتخابات مجلس شورای اسلامی دعوت کرد.
انتهای پیام/
آمادگی کامل پلیس آذربایجان شرقی برای تامین امنیت انتخابات مجلس خبرگزاری فارس

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار