استاندار زنجان؛

پیشقدم شدن در کارگروه مولدسازی، نشان از سبک مدیریتی خوب است

1398/10/21 - 11:45 - کد خبر: 11714 نسخه چاپی

نصر: استاندار زنجان گفت: مولدسازی، کارگروه بسیار خوبی است که تشکیل شده و مدیران نباید وقت یکدیگر را تلف کنند چرا که پیشقدم شدن مدیران برای این کارگروه، سبک مدیریتی خوب را نشان می‌دهد.

به گزارش نصر به نقل از ایرنا، فتح‌الله حقیقی امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان زنجان افزود: دستگاه‌هایی داریم که هیچ جایی برای استقرار ندارند و در مقابل، دستگاه‌هایی نیز فضای مازاد دارند که سفت و سخت به آن چسبیده‌اند و این برای مدیریت، صحیح نیست.
وی با تاکید بر فعالسازی این کارگروه توسط اداره کل امور اقتصادی و دارایی، اظهار داشت: معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار به نمایندگی از استانداری در جلسات کارگروه شرکت می‌کند ضمن اینکه برای تصمیم‌گیری نهایی در موارد مختلف، شخصا در جلسات آن شرکت خواهم کرد.
حقیقی خاطرنشان کرد: برخی دستگاه‌ها پروژه‌هایی دارند که در ۱۰ روز باید تمام می‌شد اما با گذشت سه ماه هنوز به اتمام نرسیده است.
وی تصریح کرد: مدیران مربوطه ظرف یک هفته باید به این موضوع، ورود پیدا کرده و به اتمام برسانند در غیر این صورت اگر به یقین نرسم که اشتباه سهوی بوده، خودم ورود پیدا کرده و به اتمام می‌رسانم.
استاندار زنجان گفت: در هر پروژه کشاورزی هم باید به حریم رودخانه و هم به شرایط آبی آن توجه ویژه شود.
وی اظهار داشت: احداث مجتمع بین راهی، موضوع خوب و مهمی است اما متولیان امر باید بدانند که تمام مولفه‌های تعریف شده برای مجتمع در آن وجود داشته باشد نه اینکه در ابتدا چند مغازه ساخته شود بلکه تمام موارد باید باهم ایجاد شوند.
حقیقی خاطرنشان کرد: در یک پروژه‌ای به جای ایجاد مجتمع، پمپ بنزین ساخته شده و موارد چنینی سبب شده زنجان که باید در احداث پارک لجستیک ( مرکز آماد ) در کشور، اول می‌شد این اتفاق نیفتاده است.
استاندار زنجان گفت: شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان، مهمترین اقدامات انجام شده در سال جاری و مهمترین اقدامات و برنامه‌های سال آینده را احصا کند تا اسفندماه در پورتال و درگاه استان قرار دهیم و مردم در جریان اقدامات انجام شده و برنامه‌های آینده قرار گیرند.
وی اظهار داشت: طبق توافق صورت گرفته و مکاتبه با مدیرعامل بیمه سلامت کشور، مقرر شده تا ساختمان اداره کل بیمه سلامت استان زنجان به صورت موقت در اختیار دبیرخانه کنگره سه هزار شهید استان قرار گیرد.
استاندار زنجان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: استکبار، استبداد و ظلم که این روزها دستش به جایی نرسیده با تلاش و فعالیت رسانه‌ای خود، شهادت سپهبد قاسم سلیمانی را به حاشیه می‌برد اما رسانه‌های ما همت مضاعف خواهند کرد که این حماسه مردمی هیچ موقع به حاشیه نرود.
وی تصریح کرد: تا تاریخ، تاریخ است، حرمت خون پاک شهید قاسم سلیمانی به صورت روزافزون عرصه را بر استکبار و استبداد تنگ خواهد کرد و این جرثومه‌های فساد هرچه سریعتر باید از منطقه خارج شوند.
حقیقی، جان باختن شماری از هموطنان در حادثه سقوط هواپیمای بوئینگ را نیز به بازماندگان آن‌ها تسلیت گفت.
انتهای پیام/
پیشقدم شدن در کارگروه مولدسازی، نشان از سبک مدیریتی خوب است نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار