بمناسبت هفته دولت و تربیت بدنی و ورزش/

افتتاح 12 پروژه عمرانی ورزش استان به ارزش یک هزار و ۲۷۰ میلیارد

1403/04/18 - 08:45 - کد خبر: 116163 نسخه چاپی

نصر: مدیرکل ورزش و جوانان استان از افتتاح 12 پروژه عمرانی ورزش استان آذربایجان شرقی در  هفته دولت و هفته تربیت بدنی  به ارزش یک هزار و ۲۷۰ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش نصر، حبیب ستوده نژاد مدیرکل ورزش و جوانان استان در تشریح این خبر گفت: با توجه به جذب اعتبارات ویژه در حوزه عمرانی اماکن ورزشی استان در سال های اخیر، خوشبختانه پیشرفت های چشم گیری در پروژه های عمرانی استان رقم خورد  و بسیاری از پروژه های نیمه تمام استان که با وجود نیاز مبرم سالها در حالت نیمه کاره بودند، به مرحله بهره برداری رسیده است.
وی افزود: در حال حاضر اکثر پروژه های عمرانی استان پس از سال ها در مرحله اتمام و بهره برداری قرار دارند که تعدادی از این پروژه ها در هفته دولت و تعدادی دیگر در هفته تربیت بدنی به بهره برداری خواهد رسید.
ستوده نژاد در خصوص پروژه های قابل افتتاح تصریح کرد: در حال حاضر پروژه های سالن چند منظوره روستای عین الدین بستان آباد، سالن باستانی بناب، سالن ورزشی زرنق هریس، سالن وزنه برداری و تکواندو آچاچی میانه، زمین چمن مصنوعی فوتبال ایلخچی و باسمنج و زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال قره تپه و تسوج شهرستان شبستر، سیلاب آذرشهر و خوابگاه سراب و همچنین دو سالن سه هزار نفری رسالت و میرداماد تبریز در مراحل پایانی قرار دارند و در مناسبت های پیش رو افتتاح خواهند شد.
 مدیرکل ورزش و جوانان استان در پایان با اشاره به میزان هزینه های انجام شده در این پروژه ها خاطرنشان کرد: در کل بیش از یک هزار و ۲۷۰ میلیارد ریال برای این پروژه های عمرانی صرف شده است که در صورت افتتاح در اختیار مردم شریف استان قرار خواهد گرفت و کمک شایانی به پیشرفت ورزش استان خواهد کرد.
انتهای پیام/
افتتاح 12 پروژه عمرانی ورزش استان به ارزش یک هزار و ۲۷۰ میلیارد حمیدرضا سامبرانی

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار