مدیرکل تعزیرات حکومتی استان خبر داد:

آغاز نظارت تعزیرات حکومتی آذربایجان‌شرقی بر توزیع اقلام ماه محرم

1403/04/17 - 14:20 - کد خبر: 116135 نسخه چاپی

نصر: مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌شرقی گفت: نظارت گشت‌های بازرسی تعزیرات حکومتی بر توزیع اقلام ماه محرم از امروز در استان آغاز شد.

به گزارش نصر، «صمد حضرتی»، روز یکشنبه در گفت و گویی  افزود: در اجرای طرح نظارتی ویژه ماه محرم، روزانه سه گروه گشت نظارتی مشتمل بر ۹ بازرس با هدف کنترل قیمت اقلام پرمصرف در ایام ماه محرم با مشارکت دستگاه های متولی، فعالیت می کنند.
وی اظهار کرد: در این طرح بازرسان بر نحوه توزیع اقلام این ماه در بازار برای استفاده نذورات و هیات شامل قند، شکر، روغن، برنج، چای، ظروف یکبار مصرف و سایر موارد مورد نیاز احسان های حسینی، نظارت می کنند.
مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌شرقی گفت: بازرسان با حضور در بازار و بازرسی از اصناف و فروشندگان اقلام یاد شده، در صورت مشاهده موارد تخلف، پرونده تشکیل و در شعبه های تعزیرات حکومتی به این پرونده ها رسیدگی می شود.
حضرتی، با بیان اینکه اجرای این طرح تا پایان ماه محرم در آذربایجان شرقی اجرا می شود، ادامه داد: این طرح برای مقابله با سودجویان به دنبال افزایش تقاضا برای خرید اقلام مورد نیاز این ماه از جمله ظروف یکبار مصرف اجرا می شود.
وی از مردم و عزاداران حسینی خواست، در صورت مشاهده تخلف در توزیع اقلام ویژه ماه محرم، موارد را به طور حضوری یا از طریق سامانه ۱۳۵ سازمان تعزیرات حکومتی و ۱۲۴ نظارت و بازرسی به بازرسان این اداره کل اطلاع دهند تا در سریع ترین زمان رسیدگی شود.
انتهای پیام/
آغاز نظارت تعزیرات حکومتی آذربایجان‌شرقی بر توزیع اقلام ماه محرم خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار