وزیر کشور خبر داد:

مسئولیت پذیری و اقتدار فراجا در تأمین امنیت انتخابات

1403/04/16 - 12:05 - کد خبر: 116042 نسخه چاپی

نصر: وزیر کشور گفت: مهر تایید مردم و مقام معظم رهبری بر عملکرد فراجا در راستای تأمین امنیت انتخابات نشان از مسئولیت پذیری و اقتدار فراجا در تمام عرصه‌ها دارد.

به گزارش نصر، وحیدی با حضور در قرارگاه انتظامی امام علی (ع) در ستاد فراجا گفت: امسال شاهد برگزاری چندین دوره انتخابات بودیم که مجموعه انتظامی در تمامی این دوره‌ها بار اصلی این کار را بر دوش داشت و بحمدالله تمامی این ماموریت‌ها در یک امنیت کامل و بسیار ارزشمند برگزار شد که مورد قدردانی مقام معظم رهبری و مردم نیز قرار گرفت و حضور کارکنان انتظامی در حوزه‌های رأی گیری به خودی خود امنیت آفرین است.
وزیر کشور ادامه داد: تا این لحظه گزارش‌ها حاکی از برگزاری انتخاباتی منظم و در کمال امنیت بوده است؛ امیدواریم تا پایان رأی گیری و شمارش آرا و اعلام رئیس جمهور منتخب شاهد همین نظم و امنیت در سراسر کشور باشیم.
وی با اشاره به لزوم حمایت همه جانبه از رئیس جمهور منتخب افزود: فرد منتخب مردم رئیس‌جمهور همه است و باید براساس قانون و در چارچوب نظام مقدس جمهوری اسلامی و سیاست‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی عمل کند و همه باید در این راه یاری‌گر او بوده تا ان‌شاءالله شاهد پیشرفت و توسعه کشور در همه عرصه‌ها باشیم.
وحیدی گفت: اقتدار جمهوری اسلامی در دوران شهید رئیسی در جوامع بین المللی جلوه گر شده بود؛ امیدواریم در دولت آینده نیز این روند همچنان ادامه داشته باشد و فرقی نمی‌کند که چه کسی و با چه رویکرد سیاسی بر مسند امور بنشیند بلکه باید در راستای حرکت رو به جلو کشور تلاش کند و از ایجاد حساسیت‌هایی که پس از پایان انتخابات به وجود می‌آید بپرهیزد و برای بالندگی کشور همه رقابت‌ها به رفاقت‌ها مبدل شود و همه به فکر مسایل کشور باشند.
انتهای پیام/
مسئولیت پذیری و اقتدار فراجا در تأمین امنیت انتخابات نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار