مشارکت مردم؛ سربلندی نظام

هر رای می‌تواند سیلی محکمی بر دهان بدخواهان باشد

1403/04/15 - 13:11 - کد خبر: 115979 نسخه چاپی

نصر: فرمانده منطقه پدافند هوایی شمالغرب ارتش خاطرنشان کرد: هر رای ما می‌تواند سیلی محکمی بر دهان بدخواهان و یاوه گویان ایران اسلامی باشد پس با شرکت در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری ایستادگی و اقتدار خود را به جهانیان نشان دهیم.

به گزارش نصر، امیر سرتیپ دوم عباس عظیمی، جمعه، ۱۵ تیرماه، پس از حضور در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: اقتدار و شوکت سیاسی ملت شریف ایران با حضور در انتخابات تجلی و معنا پیدا می‌کند پس لازم است با حضور حداکثری در پای صندوق‌های رای عظمت ملت ایران را به رخ دشمنان کشیده و تمامی توطئه‌های آنان را خنثی کنیم.
وی با بیان اینکه مردم آذربایجان در طول تاریخ همواره برای عزت و سربلندی ایران اسلامی ایثارها کرده‌اند گفت: حضور باشکوه و بی بدیل مردم در پای صندوق‌های اخذ رای می‌تواند مسیر رشد و تعالی جمهوری اسلامی همواره کرده و کشور را به سمت ایران قوی پیش ببرد.
سرتیپ دوم عظیمی در ادامه با بیان اینکه کارکنان ولایی نیروی پدافند هوایی در مرحله اول انتخابات ریاست جمهوری حضور فعال و چشمگیری داشتند گفت: ان شاءالله باز هم با حضور آگاهانه و مشارکت بالا در انتخابات، آینده و پیشرفت قوی کشور را رقم خواهیم زد. 
انتهای پیام/
هر رای می‌تواند سیلی محکمی بر دهان بدخواهان باشد خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار