فرمانده سپاه عاشورا؛

اصلی ترین پشتوانه ایران اسلامی حضور حداکثری مردم در تمامی صحنه‌ها است

1403/04/15 - 10:32 - کد خبر: 115961 نسخه چاپی

نصر: فرمانده سپاه عاشورا گفت: اصلی ترین پشتوانه ایران اسلامی که باعث اقتدار شده و چشم طمع دشمنان را زدوده است، حضور حداکثری مردم در تمامی صحنه‌ها است.

به گزارش نصر، سردار اصغر عباسقلیزاده روز جمعه پس از انداختن رای خود به صندوق در مسجد انگجی تبریز، اظهار کرد: هر نظامی یک پشتوانه اساسی نیاز دارد که پشتوانه میهن اسلامی ما از نخستین روز انتخابات، حضور مردم است.
وی افزود: همچنان که در نخستین روزهای انقلاب نزدیک به ۹۹ درصد مردم پای کار آمده و علیه رژیم طاغوت پهلوی قیام کردند، در راهپیمایی‌های مختلف و تشییع پیکر مطهر شهدا نیز حضور حداکثری دارند که نشان دهنده قدرشناسی مردم از نظام و شهدا و پشتوانه مردمی نظام در دنیا است.
عباسقلیزاده گفت: حضور پرشور مردم در راستای صیانت از تمامیت ارضی، افتخار ملی و سربلندی مردم ایران مقابل کشورهای دنیا بوده که باعث عزت مردم و ایران، خارج شدن از انزوای بین المللی و ارزش قائل شدن کل کشورهای دنیا به ایران است.
وی افزود: حضور مردم در دور اول انتخابات، رهبر معظم انقلاب را راضی نکرد که جا دارد همگی به اطاعت از ایشان که عزت و امنیت کشورمان مدیون هدایت‌های پیامبر گونه این فرزند حضرت زهرا(س) است، بتوانیم در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری با حضور حداکثری موجب جلب رضایت ایشان شده و رئیس جمهور اصلح مثل شهید رئیسی انتخاب کنیم.
وی ادامه داد: امیدواریم بتوانیم در این مرحله از انتخابات با حضور پرشور خود در پای صندوق رای، دل رهبر معظم انقلاب و صاحب الزمان(عج) را خوشحال و دشمنان را ناامید و مایوس کنیم.
فرمانده سپاه عاشورا با بیان این‌که حضور در پای صندوق رای لازم و تکلیف دینی و ملی است، اظهار کرد: اگر نارضایتی وجود دارد، راهش قهر از صندوق نیست بلکه باید آگاهانه و مسئولانه حضور یابیم و کشور را به دست کسی بسپاریم که همراه نظام و مطیع ولایت است و می‌تواند مقابل دشمن ایستاده، تحریم‌ها را دور زده و مثل شهید رئیسی مردم را دوست بدارد و خدمت کند.
به گزارش نصر، دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ساعت هشت صبح امروز/ جمعه/ پانزدهم تیر ماه آغاز شد و در استان آذربایجان شرقی ۵۰ حوزه انتخابیه با سه هزار و ۱۶۳ صندوق رای گیری برای اخذ رای اختصاص یافته که ۷۳۷ صندوق سیار است .
یکهزار و ۵۸۹ صندوق اخذ رای در آذربایجان شرقی شهری و ثابت بوده و ۳۵ صندوق سیار شهری نیز پیش بینی شده است.
۵۰ هزار نفر نیروی اجرایی کار چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان را بر عهده دارند.
مسعود پزشکیان و سعید جلیلی در این دور با هم رقابت می کنند.
انتهای پیام/
اصلی ترین پشتوانه ایران اسلامی حضور حداکثری مردم در تمامی صحنه‌ها است خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار