خبر/

بهسازی و شاداب سازی مدارس مناطق کم برخوردار در آذربایجان شرقی کلید خورد

1403/04/14 - 09:57 - کد خبر: 115908 نسخه چاپی

نصر: به همت اداره کل نوسازی مدارس و گروه های جهادی، طرح شهید عجمیان ۲ (طرح بهسازی و شاداب سازی مدارس مناطق کم برخوردار ) در آذربایجان شرقی کلید خورد.

به گزارش نصر، فرهاد فرهودی در آیین افتتاح طرح شهید عجمیان (طرح بهسازی و شاداب سازی مدارس مناطق کم برخوردار) گفت: بسیار مفتخریم که امروز  مرحله دوم طرح شهید عجمیان را برای سال دوم افتتاح می کنیم و امیدواریم تا دست در دست هم با همکاری همه ارکان ها، این طرح را به سرانجام برسانیم.  
وی افزود: امروز به یمن وجود دانش آموزانی آینده ساز در جمهوری اسلامی، هم قسم و متحد شدیم تا لحظه ای را از دست نداده و مدارس مناطق محروم را بهسازی و شاداب سازی کنیم.  
وی ادامه داد: اکنون کمتر از ۳ ماه برای اتمام این طرح وقت داریم و لذا از هم اکنون ثانیه به ثانیه برای کارکنان نوسازی مدارس زمانی یسیار ارزشمند است. ما سرباز این نظام، این انقلاب و کشور  هستیم و با قاطعیت و محکم تر از همیشه برای بهبود فضاهای آموزشی تلاش خواهیم کرد تا در یک مهر لبخند مهربانی را بر لب دانش آموزان بنشانیم. 
وی در پایان اظهار داشت: ما خادمان وجهاد گران به مثابه سال قبل و بیشتر از قبل با همیاری و همکاری گروه های  جهادی اهداف والای طرح را که مزین به نام شهيد والا مقام روح الله عجمیان شده  با تحقق ۱۰۰ درصدی به سرانجام برسانیم.
انتهای پیام/
بهسازی و شاداب سازی مدارس مناطق کم برخوردار در آذربایجان شرقی کلید خورد نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار