رئیس اداره راهداری جاده‌ای استان:

هفت و نیم کیلومتر از آزادراه تبریز_زنجان آسفالت شد

1403/04/11 - 14:16 - کد خبر: 115733 نسخه چاپی

نصر: رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای تبریز از اجرای روکش آسفالت ۷ و نیم کیلومتر از آزادراه تبریز_زنجان خبر داد.

به گزارش نصر، محمد مسیب‌زاده با اشاره به مطالبه مردمی در خصوص مرمت و بهسازی آسفالت این آزادراه گفت: در عرض سه ماه گذشته هفت و نیم کیلومتر از آزادراه تبریز_زنجان روکش آسفالت شده و چندین پیمانکار در قطعات مختلف آزادراه در حال آسفالت‌ریزی هستند. 
وی با بیان اینکه با ۷۰۰ تن آسفالت عملیات چاله پرکنی و لکه‌گیری در محورهای مواصلاتی شهرستان تبریز انجام شده است، افزود: با استفاده از ظرفیت داخلی اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان تبریز ۱۰۰۰ تن آسفالت سرد تولید شده است.
وی همچنین بیان کرد: در راستای آشکارسازی جاده‌ها در شب و ارتقای ایمنی تردد در جاده‌های تبریز، راهداران شهرستان ۲۰۰ کیلومتر خط‌کشی انجام دادند.
رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای تبریز مطرح کرد: تقاطع غیرهمسطح سردرود با ۲۸ درصد پیشرفت فیزیکی، تقاطع غیرهمسطح شهرک صنعتی بعثت با پیشرفت ۶۵ درصد و اصلاح و بازسازی ابنیه فنی کنارگذر غربی شهید باکری از جمله پروژه‌های در دست اجرای اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان تبریز است.
همچنین تعریض و شانه‌سازی محور قدیم باسمنج به طول سه کیلومتر، احداث راه روستای مشیرآباد به طول ۶ کیلومتر با پیشرفت ۶۰ درصد و مشارکت در تعریض و آسفالت راه روستای تازه کند به طول ۲ کیلومتر از پروژه‌های روستایی راهداری شهرستان تبریز است.
انتهای پیام/
هفت و نیم کیلومتر از آزادراه تبریز_زنجان آسفالت شد خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار