مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌شرقی؛

موسسه غیرمجاز دندانپزشکی در تبریز پلمب شد

1403/04/09 - 11:54 - کد خبر: 115594 نسخه چاپی

نصر: مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌شرقی گفت: یک موسسه غیرمجاز دندانپزشکی در تبریز پملب شد.

به گزارش نصر، «صمد حضرتی» افزود: پرونده تخلف این موسسه را کمیسیون ماده ۱۱ امور بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی به تعزیرات حکومتی ارسال کرده بود.
وی اظهار کرد: شعبه سوم بدوی تعزیرات حکومتی تبریز به این پرونده رسیدگی کرد و با بررسی محتویات پرونده و به دلیل ارایه نشدن مدارک قانونی، اتهام ایجاد موسسه غیرمجاز را محرز و علاوه بر ضبط ملزومات، حکم پلمب محل موسسه را صادر کرد.
قاچاقچی پوشاک در بناب به پرداخت دو میلیارد و ۱۱۵ میلیون ریال محکوم شد
مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی همچنین گفت: قاچاقچی البسه و پوشاک در بناب به پرداخت دو میلیارد و ۱۱۵ میلیون ریال جریمه محکوم شد.
حضرتی، ادامه داد: این پرونده را ماموران نیروی انتظامی از یک دستگاه خودروی سواری پژو در این شهرستان کشف و پرونده آن را به اداره تعزیرات حکومتی ارسال کردند.
وی یادآور شد: شعبه بدوی رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی بناب به پرونده این قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۵۷ میلیون ریال رسیدگی کرد.
حضرتی، ادامه داد: شعبه با بررسی پرونده و به دلیل ارایه نشدن مدارک قانون، اتهام خرید خارج قاچاق را محرز و متخلف را به پرداخت جزای نقدی معادل ۲ برابر ارزش کالا محکوم کرد.
در سال گذشته در حوزه قاچاق کالا و ارز به دنبال رسیدگی و مختومه شدن سه هزار و ۸۰۲ پرونده تخلف در آذربایجان شرقی، برای قاچاقچیان و متخلفان در این حوزه بیش از ۶ هزار و ۷۹۶ میلیارد و ۹۹ میلیون ریال جریمه صادر شد.
انتهای پیام/
موسسه غیرمجاز دندانپزشکی در تبریز پلمب شد خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار