مدیرعامل شرکت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق خبر داد:

آماده‌باش نیروهای عملیاتی صنعت برق کشور برای تأمین برق پایدار شعب اخذ رأی

1403/04/08 - 14:21 - کد خبر: 115553 نسخه چاپی

نصر: مدیرعامل شرکت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق (توانیر) گفت: اکیپ‌های عملیاتی و نیروهای پشتیبانی صنعت برق کشور برای اطمینان از تأمین برق همه مراکز و شعب اخذ رأی در آماده‌باش کامل هستند .

به گزارش نصر، انتقال و توزیع نیروی برق ایران (توانیر)، مصطفی رجبی مشهدی افزود: همه اکیپ‌های عملیاتی و نیروهای پشتیبانی و بهره‌برداری در حال آماده‌باش کامل قرار دارند.
وی خاطرنشان کرد: هم اکنون همه اکیپ‌های عملیاتی در مراکز از پیش تعیین شده مستقر و برای اطمینان از تأمین برق پایدار شعب اخذ رأی در حال تلاش هستند.
مدیرعامل توانیر با بیان اینکه در مراکز حساس و مهم پیش‌بینی مولدهای اضطراری نیز صورت‌گرفته است ادامه داد: صنعت برق نیز در کنار سایر دستگاه‌های مسئول، همه شرایط را برای برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات پرشور ریاست‌جمهوری آماده کرده است.
رجبی مشهدی از همه پرسنل صنعت برق خواست تا مثل همیشه که با فعالیت جهادی و با ازخودگذشتگی نسبت به تأمین برق کشور اقدام کرده‌اند، با حضور در انتخابات نقش خود را در ساخت ایرانی آباد ایفا کنند.
به گزارش ایرنا، فرایند اخذ رأی از رأی‌دهندگان انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری از ساعت ۸ صبح روز جمعه در شعب اخذ رأی سراسر کشور آغاز شد.
انتهای پیام/
آماده‌باش نیروهای عملیاتی صنعت برق کشور برای تأمین برق پایدار شعب اخذ رأی خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار