عضو مجلس خبرگان:

حضور گسترده در انتخابات ضریب امنیت کشور را بالا می‌برد

1403/04/08 - 12:37 - کد خبر: 115543 نسخه چاپی

نصر: نماینده مردم آذربایجان‌شرقی در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه به اهمیت انتخابات چهاردهم و جایگاه رییس‌جمهور در نظام جمهوری اسلامی اشاره و بیان کرد: حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رای، ضریب امنیت کشور را بالا می‌برد.

به گزارش نصر، «آیت‌الله محمدتقی پورمحمدی» روز جمعه و پس از انداختن رای خود به صندوق در اداره پست این شهرستان به خبرنگار ایرنا اظهار کرد: مشارکت انتخاباتی بالا، دشمنان را ناامیدتر می‌کند زیرا انتخابات در کشورمان نمادی از مردم‌سالاری دینی است.
وی انتخاب اصلح را هم یادآوری، و اضافه کرد: به تعبیر مقام معظم رهبری، اصلح کسی است که در مرحله نخست به مبانی جمهوری اسلامی معتقد باشد و علاوه بر آن دیندار و دارای قدرت اجرایی باشد.
امام جمعه مراغه با بیان اینکه سابقه اجرایی نامزدها، معیاری برای سنجش کارآمدی آنان می‌تواند باشد، ابراز امیدواری کرد که حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رای و انتخاب نامزد اصلح بار دیگر به ناامیدی دشمنان منجر شود.
«آیت‌الله پورمحمدی» با تاکید بر اینکه هر رای ملت ایران به مانند یک تیر به چشمان دشمنان اصابت می‌کند، از واجدان شرایط رای در کشور خواست تا شرکت در انتخابات را به تاخیر نیاندازند زیرا «فی التأخیر آفاتٌ» یک قاعده کلی است.
وی تصریح کرد: احتمال دارد در ساعت‌های پایانی رای‌گیری صف‌های طولانی تشکیل شود و شما حوصله و زمان صرف وقت نداشته باشید یا کاری برایتان پیش بیاید و نتوانید به این وظیفه خود عمل کنید.
انتهای پیام/
حضور گسترده در انتخابات ضریب امنیت کشور را بالا می‌برد خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار