استاندار اردبیل:

حفظ امنیت و سلامت انتخابات اولویت مسئولان اجرایی است

1403/04/08 - 10:27 - کد خبر: 115525 نسخه چاپی

نصر: استاندار اردبیل با بیان اینکه حضور عوامل اجرایی در ساعت مقرر در شعبات اخذ رأی ضروری است، تصریح کرد: عوامل اجرایی حق هیچ‌گونه مداخله‌ای در انتخابات ندارند و باید تلاش شود انتخابات با امنیت و سلامت کامل برگزار شود.

به گزارش نصر، سیدحامد عاملی در ستاد انتخابات استان بیان کرد: رئیس‌جمهور شهید بدون حاشیه و ورود به مسائل فرعی، در مسیر خدمتگزاری حرکت کرد و در این راه هم شهید شد.
وی اضافه کرد: بر اساس فرمایش‌های رهبر معظم انقلاب، اگر مسیر خدمتگزاری شهید آیت‌الله رئیسی ادامه می‌یافت، بسیاری از مشکلات قابل حل بود.
استاندار اردبیل همچنین با اشاره به آمادگی عوامل اجرایی و نظارتی انتخابات افزود: تلاش ما به‌عنوان عوامل اجرایی تأمین زیرساخت‌ها برای اخذ آرای مردمی در کمال صحت، سلامت و امنیت است.
وی بیان کرد: در زمینه تأمین نیازمندی‌های انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، اقدامات لازم انجام گرفته و تجهیزاتی چون خودرو و ملزومات رأی‌گیری فراهم شده است.
عاملی با اشاره به وقوع سیل در برخی شهرستان‌های استان اردبیل، ادامه داد: فرمانداران و مسئولان اجرایی مرتبط باید تلاش‌های لازم را برای فراهم کردن تمهیدات و پیگیری رفع خسارت‌ها در راستای اخذ آرای مردم این مناطق به‌عمل آورند.
وی تصریح کرد: در صورتی که مسیرهایی بر اثر سیل مسدود شده، لازم است با بازگشایی مسیر، زمینه انتقال صندوق‌های اخذ رأی به مناطق مذکور فراهم شود.

عوامل اجرایی حق هیچ‌گونه مداخله‌ای در انتخابات ندارند
وی با تأکید بر تأمین زیرساخت‌ها و آمادگی دستگاه‌های خدماتی برای فراهم کردن نیازمندی‌ها و جلوگیری از بروز مشکل، تاکید کرد: باید پیش‌بینی‌ها و هماهنگی‌های لازم برای احتمال کشیده شدن انتخابات به مرحله دوم صورت پذیرد تا مرحله دوم نیز بدون مشکل برگزار شود.
استاندار اردبیل با بیان اینکه حضور عوامل اجرایی در ساعت مقرر در شعبات اخذ رأی ضروری است، تصریح کرد: عوامل اجرایی حق هیچ‌گونه مداخله‌ای در انتخابات ندارند و باید تلاش شود انتخابات با امنیت و سلامت کامل برگزار شود.
عاملی بیان کرد: در کنار برگزاری انتخابات سالم و با امنیت، مراقبت و صیانت از زیرساخت‌ها نیز ضروری بوده و لازم است عوامل اجرایی با آمادگی کامل سر صندوق حاضر باشند.
در این نشست که به‌طور وبیناری با فرمانداران استان اردبیل برگزار شد، نیازمندی‌های لازم از سوی فرمانداران اعلام و تصمیمات لازم برای تأمین آنها اتخاذ شد.
انتهای پیام/
حفظ امنیت و سلامت انتخابات اولویت مسئولان اجرایی است خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار