نماینده مجلس شورای اسلامی:

مشارکت در انتخابات، لازمه توسعه کشور است

1403/04/07 - 09:48 - کد خبر: 115478 نسخه چاپی

نصر: نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، مشارکت در انتخابات را لازمه توسعه ایران عنوان کرد.

به گزارش نصر، علیرضا منادی سفیدان روز پنجشنبه در گفت‌ و گویی، اظهار کرد: مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و تأثیرات گسترده‌ای در ابعاد داخلی و خارجی دارد.
وی ادامه داد: حضور پرشور مردم در انتخابات از نگاه داخل، نشان‌دهنده حمایت و پشتیبانی ملت از نظام جمهوری اسلامی بوده و تاکید بر مشروعیت و مقبولیت این نظام دارد.
وی افزود: مشارکت فعالانه مردم در انتخابات باعث تقویت همبستگی ملی و انسجام اجتماعی شده و نشان می‌دهد که مردم در تصمیم‌گیری‌های سرنوشت‌ساز کشور خود نقش موثری ایفا می‌کنند.
منادی یادآور شد: مشارکت گسترده مردم در نگاه خارجی نیز پیام روشنی به جهان مخابره می‌کند و ثبات و پایداری سیاسی کشور را نشان می‌دهد و می‌تواند به تقویت موضع ایران در مذاکرات و روابط بین‌المللی کمک کند.
وی گفت: کشورهای دیگر وقتی ببینند که مردم ایران با علاقه و مسئولیت‌پذیری در انتخابات شرکت می‌کنند، به استقلال و قدرت ملی ایران بیشتر احترام می‌گذارند و این موضوع می‌تواند زمینه‌ساز روابط بهتر و مذاکرات موثرتر در عرصه بین‌المللی شود.
وی افزود: در آستانه یک انتخابات مهم قرار داریم و سرنوشت کشورمان در دستان مردم است، مشارکت فعال مردم در انتخابات، یک وظیفه‌ ملی بوده و هر رای می‌تواند مسیر آینده کشور را تعیین کرده و به تقویت اراده ملی کمک کند.
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با دعوت از تمام مردم به حضور در انتخابات هشتم تیرماه، اظهار کرد: حضور ما در پای صندوق به جهانیان نشان می‌دهد که ملت ایران همیشه در صحنه حاضر بوده و سرنوشت خود را تعیین می‌کنند.
انتهای پیام/
مشارکت در انتخابات، لازمه توسعه کشور است خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار