نکته تاریک نام‌ های جذاب پیرامون تراکتور

1403/04/05 - 20:50 - کد خبر: 115391 نسخه چاپی

نصر: نام‌هایی پیرامون تراکتور به گوش می‌رسد که در عین جذابیت، قابلیت افزایش عمق اسکواد (عمق ترکیب) تی‌تی‌ها را دارند؛ اما این اتفاقات احتمالاً دارای یک نکته تاریک است.

به گزارش نصر، تراکتور در ۲ ماه اخیر با مسائل مالکیتی روبه رو بوده و همین موضوع فعالیت های این باشگاه را به حالت تعلیق در آورده است. در حالی که عمده هواداران تراکتور استقبال ویژه‌ای از واگذاری مالکیت توسط محمدرضا زنوزی داشتند اما رسانه رسمی باشگاه تراکتور اعلام کرده این تیم به دلیل نداشتن مشتری در اختیار هیات فوتبال قرار گرفته است.
با وجود گذشت چندین هفته از این موضوع فعلاً اتفاقی نیفتاده و درحالی که پنجشنبه هفته جاری پنجره‌ نقل‌وانتقالات تابستانه لیگ‌ برتر رسماً آغاز خواهد شد؛ تراکتور در بلاتکلیفی به سر می‌برد.
حبیب ستوده‌نژاد، مدیرکل اداره ورزش‌وجوانان آذربایجان‌شرقی (شنبه) در گفت‌وگو با ایسنا، "از پیگیری تشکیل هر چه زودتر جلسه سران این استان برای تعیین تکلیف تراکتور خبر داد و اعلام کرد در آن جلسه سرنوشت مالکیت این تیم مشخص خواهد شد." سرنوشتی که احتمالاً به تداوم مالکیت فعلی بیانجامد.
درحالی که نقل‌وانتقالات تابستانه لیگ‌برتر این هفته آغاز خواهد شد؛ مثل همیشه، نام‌هایی پیرامون تیم‌های لیگ‌برتری به گوش می‌رسد و تراکتور هم از این قضیه مستثنی نیست.
طبق ادعای منابع غیررسمی تراکتور با دانیال اسماعیلی‌فر، مهدی ترابی و علیرضا بیرانوند به توافق رسیده‌ است و تراکتوری شدن پرسپولیسی‌های سابق بیش از ۱۵۰ میلیارد برای تی‌تی‌ها آب می‌خورد.
اما نکته مهم اینکه، هنوز نه وضعیت مدیریتی تراکتور مشخص شده و نه نیمکت این تیم و درصورت انتقال احتمالی این سه بازیکن، در عین جذابیت این نام‌ها احتمال عدم سازگاری مربی فصل جدید تی‌تی‌ها با ستاره‌های سرخ‌ پایتخت می‌تواند به نکته‌ای تاریک درباره این انتقال‌ ‌های احتمالی و پرهزینه تبدیل شود.
انتهای پیام/
نکته تاریک نام‌ های جذاب پیرامون تراکتور خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار