سرپرست استانداری آذربایجان شرقی:

فعالان مردمی‌سازی دولت خدمات شهید رئیسی را تبیین کنند

1403/04/03 - 10:28 - کد خبر: 115252 نسخه چاپی

نصر: سرپرست استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به خدمات بی‌نظیر دولت شهید آیت‌الله رئیسی در حوزه‌های مختلف، گفت: فعالان مردمی‌سازی دولت، این خدمات را برای مردم تبیین کنند.

به گزارش نصر، تراب محمدی در مراسم بزرگداشت شهدای خدمت با حضور فعالان مردمی‌سازی دولت سیزدهم در آذربایجان شرقی، اظهار داشت: فقدان شهدای خدمت، خسارت بزرگی برای کشورمان بود، اما قطعاً این حادثه هم حکمتی الهی بود و ثمرات مثبتی در جهت پیشرفت کشور و انسجام ملت ایران خواهد داشت.
وی افزود: ویژگی بارز شهدای خدمت، مردم‌داری این عزیزان و خدمت شبانه‌روزی به خلق‌الله و تلاش ایثارگرانه برای آبادانی ایران اسلامی بود.
سرپرست استانداری آذربایجان شرقی ادامه داد: شهید آیت‌الله آل‌هاشم با سلوک مدیریتی و سبک زندگی خاص آل‌هاشم خود محبوب مردم آذربایجان شده بود و فردی به تمام معنا الهی بود.
وی افزود: شهید دکتر رحمتی هم در مدت چهار ماه حضور خود در استان شب و روز نداشت و به جز خدمت و کار خیر چیزی از ایشان ندیدیم.
محمدی گفت: همین ویژگی‌ها باعث شد که خداوند هم ایشان را پذیرفت و به تعبیر سردار سلیمانی، شهدای خدمت قبل از اینکه شهید بشوند شایستگی شهادت را پیدا کرده بودند.
سرپرست استانداری آذربایجان شرقی در ادامه به انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: دولت سیزدهم کارهای بسیار بزرگ و زیربنایی در کشور انجام داد که مردم از آنها بی‌اطلاع هستند و در این انتخابات باید این خدمات تبیین شود.
وی به برخی از شاخص‌ترین خدمات دولت سیزدهم ازجمله خنثی کردن اثر تحریم با اجرای طرح‌های کلان برای بهبود معیشت مردم، رشد قابل توجه ذخایر کالاهای اساسی، بهره‌برداری ۴۸۱ کیلومتر راه‌آهن، عضویت در پیمان‌های مهم منطقه‌ای، افزایش ۳۴ درصدی حجم تجارت خارجی کشور، مهار تورم و انضباط پولی، کاهش رشد نقدینگی، بهبود شرایط بازار کار، ترمیم حقوق کارگران و احیای ۸۷۰۰ واحد تولیدی راکد در کشور اشاره و تاکید کرد: فعالان مردمی‌سازی دولت باید از هر ابزاری برای تبیین این خدمات به مردم استفاده کنند.
انتهای پیام/
فعالان مردمی‌سازی دولت خدمات شهید رئیسی را تبیین کنند خبرگزاری مهر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار