برنامه سفر انتخاباتی اعلام شد؛

پزشکیان؛ چهارشنبه در تبریز 

1403/04/03 - 10:06 - کد خبر: 115248 نسخه چاپی

نصر: رئیس ستاد انتخاباتی دکتر مسعود پزشکیان در استان آذربایجان شرقی از سفر وی در روز چهارشنبه ششم تیر ماه به شهر تبریز خبر داد.

به گزارش نصر، ابراهیم باقرزاده در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: چهارشنبه این هفته تبریز میزبان فرزند خود است و مراسم دیدار مردمی ساعت ۱۸، در سالن شهید پورشریفی برگزار می‌شود.
وی ضمن دعوت از عموم مردم برای حضور در مراسم دیدار مردمی خاطرنشان کرد: در طی روزهای گذشته همایش‌های متعددی در راستای حمایت از دکتر پزشکیان توسط گروه‌ها و اقشار مختلف در سطح استان برگزار شده است.
وی گفت: امروز شاهد برگزاری همایش بزرگ دانشگاهیان و فرهنگیان هستیم و فردا همایش وکلا، همایش اصولگرایان و اعتدالیون، همایش کارگران و بازنشستگان و همایش غدیر در حمایت از دکتر پزشکیان در شهر تبریز برگزار می شود.
باقرزاده با تاکید بر اینکه حامیان دکتر پزشکیان منتظر ستادها نباشند گفت: استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز در عرصه های سیاسی و اجتماعی تاثیرگذار است، از این رو انتظار داریم حامیان منتظر ستادها نباشند و با حضور پررنگ در مراسم استقبال و دیدار مردمی حمایت قاطع خود را از فرزند خلف آذربایجان به عمل آورند.
انتهای پیام/
پزشکیان؛ چهارشنبه در تبریز  نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار