دکتر شعردوست در مراسم‌افتتاح‌ ستاد نظرآباد:

پزشکیان فرصت طلایی ماست

1403/04/02 - 14:42 - کد خبر: 115206 نسخه چاپی

نصر:  نماینده اسبق تبریز  گفت: پزشکیان فرصت طلایی ماست.

به گزارش نصر، علی‌اصغر شعردوست عصر جمعه ۱ تیرماه ۴۰۳ در مراسم افتتاح ستاد مسعود پزشکیان در شهرستان نظرآباد سخنان خود را با خوانش بندی از حیدربابای شهریار آغاز کرد: حیدربابا مرد اوغول لار دؤغگینان ، او گفت مصداق مرد اوغول لار استاد شهریار از هر جهت دکتر پزشکیان است. که این تعبیر دکتر شعردوست با استقبال و کف زنده‌ای ممتد حاضران مواجه شد. 
شعردوست اضافه کرد: افتخار دارم ده سالی با استاد شهریار موانست داشته و روز ملی شعر و ادب را در دوران نمایندگی مردم تبریز در مجلس به نام ایشان به تصویب برسانم.
شعردوست با اشاره به آشنایی چهل ساله با دکتر پزشکیان افزود:در این مدت از پزشکیان جز جوانمردی،راستگویی،اخلاق مداری،شفافیت و شجاعت چیزی ندیدم.
فضیلتِ اخلاقی،پایبندی به خانواده و موانست با قرآن و نهج‌البلاغه چهره دیگری از دکتر پزشکیان عزیز است.
پزشکیان حتی در دوره وزارت بهداشت دوره سید عزیزمان محمدخاتمی و در مواجهه با برخوردهای تند و تیز برخی نمایندگان ششم ذره‌ای از مواضع عقلانی، مبانی علمی و حقوق مردم عقب نشینی نکردند.
سفیر سابق ایران در تاجیکستان با اشاره به حاد و حساس بودن شرایط کشور افزود: بنده با حکم سید محمدخاتمی دبیر شورای عالی ایرانیان خارج از کشور بوده و کاملا در جریان وضعیت نابه‌سامان هموطنان خارج از کشور بوده و هستم چه آنهایی که از سالهای دور  مهاجرت کرده اند و چه آنهایی که در سال‌های اخیر و عمدتا از روی ناچاری دست به مهاجرت زده‌اند.
وی اذعان داشت: امروز ما نیازمند تحول جدی هستیم لازم است همت کنیم تا متخصص‌ترین کاندیدا در حساس‌ترین وضعیت کشور راه به پاستور باز کرده و با توجه به توانمندی‌ هایی که در دکتر پزشکیان سراغ داریم ایران را در جایگاه شایسته خود در جهان بنشاند.پزشکیان شاید آخرین فرصت طلایی برای فرزندان ما و آینده ایران باشد.
انتهای پیام/
پزشکیان فرصت طلایی ماست نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار