خبر/

اسرائیل هرچه بیشتر تهدید کند، بیشتر در باتلاق جنایت‌هایش گرفتار می‌شود

1403/03/31 - 13:18 - کد خبر: 115104 نسخه چاپی

نصر: سرپرست وزارت خارجه ایران با بیان اینکه رژیم صهیونیستی هر چه تهدیدهای خود را افزایش می‌دهد، بیشتر در باتلاق جنایاتش گرفتار خواهد شد، گفت تل‌آویو باید بداند جنایت‌هایش هرگز دستاوردی نخواهد داشت.

به گزارش نصر، «علی باقری» سرپرست وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران روز پنجشنبه گفت جنایات صهیونیست‌ها دستاوردی برای آن‌ها نخواهد داشت و اگر آمریکا درباره برقراری آتش بس در غزه صادق است، نباید از صهیونیست‌ها حمایت کند. 
باقری که با شبکه الجزیره گفت‌وگو می‌کرد، تصریح کرد: اینکه رژیم صهیونیستی تهدیدهای خود را افزایش می‌دهد، موجب گرفتاری بیشتر آن در باتلاق جنایاتش خواهد شد.
سرپرست وزارت خارجه ایران تاکید کرد: صهیونیست‌ها باید بداند که جنایات‌شان هرگز برای آن‌ها دستاوردی به ارمغان نخواهد آورد بلکه منجر به فعال شدن نیروهای جدیدی علیه‌شان خواهد شد.
دیپلمات ارشد ایران همچنین درباره پیشنهاد آمریکا برای آتش‌بس و تبادل اسرا در غزه گفت: اگر واشنگتن درباره برقراری آتش‌بس در غزه صادق است، نباید از طرفی که جنگ را آغاز کرده، حمایت کند.
او در ادامه گفت: راه‌حل در غزه، تایید و به رسمیت شناختن واقعیت و حقیقت موجود در نوار غزه است و نه این جنایات و نه رژیم اشغالگر و حملاتش در غزه، فلسطین و منطقه جایی ندارد.
باقری در پایان تاکید کرد: این باور که منطقه در کنار تداوم اشغالگری و حملات اسرائیل، از صلح و ثبات برخوردار خواهد شد، تنها یک سراب است.
انتهای پیام/
اسرائیل هرچه بیشتر تهدید کند، بیشتر در باتلاق جنایت‌هایش گرفتار می‌شود نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار